Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Популярний меседжер WhatsApp доступний для смартфонів Nokia X, XL, X+ X2

Один з найбільш поширених питань – як встановити додаток WhatsApp на смартфони Nokia X і X2? Ці пристрої працюють під управлінням кастомізованих версією Android, на якому відсутній офіційний магазин додатків Play Store. Користувачі можуть завантажувати додатки тільки з магазину від Nokia або через сторонні сервіси, наприклад, магазин додатків від Yandex. Втім, є способи “ручний” установки додатків, правда, для цього необхідно зробити трохи більше дій, ніж у випадку стандартної установки програми безпосередньо з магазину додатків.

Основним завданням при установці WhatsApp є пошук і скачування APK-файлу з інтернету. В іншому ж проблем з установкою і використанням додатка немає.

  • викачуємо APK-файлів WhatsApp 2.11.481 і WhatsApp Plus 6.65;
  • якщо ви завантажили файл з посиланням безпосередньо на ваш смартфон, переходите відразу до наступного пункту; якщо ви завантажили файл на комп’ютер, приєднайте смартфон або карту пам’яті до комп’ютера і перенесіть на нього скачаний файл;
  • перейдіть в Налаштування – Безпека – поставте галочку біля пункту Невідомі джерела. Таким чином ви отримаєте можливість встановлювати програми з невідомих джерел;
  • знайдіть завантажений APK-файл на смартфоні або карті пам’яті;
  • запустіть файл і встановіть його.
  • Якщо ви все зробили правильно, іконка WhatsApp з’явиться в списку встановлених додатків.

Аналогічним чином користувач може встановити на смартфон будь-який додаток, яке відсутнє в доступних йому магазинах додатків. Однак варто мати на увазі, що APK-файли, викачані з невідомих джерел, можуть бути носіями шкідливого коду і можуть заподіяти шкоду власникові смартфона.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code