Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Повноекранний Alcatel 1 на Android Go вже надійшов у продаж

Компанія TCL Communication представила в Росії новий смартфон початкового рівня Alcatel 1. Він працює під управлінням операційної системи Android Oreo (Go Edition), розробленої спеціально для бюджетних пристроїв. З інших особливостей апарату варто відзначити широкоформатний екран із співвідношенням сторін 18:9 і розширені фотоможливості.

Полноэкранный Alcatel 1 на Android Go уже поступил в продажу

«Все більше людей користуються смартфонами для перегляду медіаконтенту і спілкування в соціальних мережах. Ми хотіли віддати пріоритет тим характеристикам мобільного пристрої, які максимально відповідають основним запитам наших користувачів, в числі яких дизайн високого рівня, якісний екран і можливість швидко та легко обмінюватися контентом. Alcatel руйнує стереотипи, роблячи смартфон з найсучаснішими технологіями доступним кожному», — розповів Крістіан Гатті, президент підрозділу Alcatel і виконавчий віце-президент TCL Communication.

Новинка, як і всі смартфони Alcatel 2018 року, оснащена FullView-екраном з сучасним співвідношенням сторін 18:9. А завдяки діагоналі всього 5 дюймів пристрій вийшов компактним і зручним для використання однією рукою. Корпус має округлені краю, що підвищує його ергономічність. Апарат випускається в трьох кольорах, включаючи чорний, золотий і синій.

Alcatel 1 отримав основну 5-мегапіксельну камеру фронталку з дозволом 2 Мп. У смартфоні передбачений спеціальний режим камери «Вечірка», який об’єднує ряд простих у використанні функцій для роботи з зображенням: «Фотокабинка», «Зйомка однією рукою», «Миттєвий Колаж» та інші. У режимі «Вечірка» користувач може створювати серії з чотирьох миттєвих знімків, експериментуючи з ракурсами, а потім редагувати фото і створювати колажі.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android Oreo (Go Edition), створеної для моделей початкового рівня. Дана ОС займає менше місця у вбудованій пам’яті і поставляється з «полегшеними» версіями сервісів Google, включаючи Google Go, Google Maps Go, Gmail Go і т. д. Крім того, в Google Play можна завантажити та інші популярні програми для пристроїв на Android Go, серед яких Facebook Lite і Skype Lite.

Полноэкранный Alcatel 1 на Android Go уже поступил в продажу

Alcatel 1 під управлінням Android Oreo (Go Edition) вже можна придбати в Росії за ціною 4 990 рублів.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code