Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Razer Sila: розумний ігровий роутер з дев’ятьма антенами

Компанія Razer представила ігровий маршрутизатор Sila, здатний забезпечити стабільний бездротове з’єднання для роботи та ігор. Ключові особливості пристрою — можливість налаштування і резервування смуги для комфортної гри онлайн, функція встановлення пріоритету трафіку і розумне управління каналами Wi-Fi.

Новинка позиціонується як рішення для геймерів, пропонуючи високу швидкість і стабільність бездротового з’єднання. Крім дев’яти спрямованих внутрішніх антен, маршрутизатор отримав просунуті налаштування пріоритету трафіку для ігрових пристроїв.

Razer Sila: умный игровой роутер с девятью антеннами

Спеціально для Sila розроблений програмний движок Razer FasTrack з глибоким аналізом пакетів, завдяки якому для кожного типу пристроїв можна встановити пріоритет трафіку. Наприклад, для смартфонів пропонується виділити одну смугу, для ігрової консолі або ПК — іншу, що дозволяє без затримок грати по мережі і транслювати гру через стриминговые сервіси. За допомогою програми для смартфона ігровий режим роутера активується одним натисненням, після чого Sila автоматично резервує пропускну здатність каналу для виявлених ігрових консолей.

Можливість визначення пріоритету для кожного пристрою забезпечує стабільну роботу кожного з них. Гаджети, підключені через Razer Sila до інтернету, не будуть створювати один одному перешкоди, використовуючи роздільні канали домашньої мережі. Для підключення по LAN-кабелю на задній панелі пристрою передбачені три порти Gigabit Ethernet, а для швидкого «розшарювання» медіафайлів в домашній мережі — два роз’єми USB Type-A.

Razer Sila: умный игровой роутер с девятью антеннами

«Наші пристрої і постійно досягають нових висот продуктивності, але висока точність і низькі затримки не мають сенсу, якщо обривається Wi-Fi. Тому ми зробили черговий крок у побудові міцного фундаменту для нашої екосистеми, і це — Wi-Fi, який працює, де б не знаходився користувач» — говорить Мінь-Лян Тан, співзасновник і генеральний директор Razer.

Технологія Multi-Channel ZeroWait DFS забезпечує додаткову пропускну здатність, автоматично вибираючи вільні канали Wi-Fi. Функція Tri-Band Mesh дозволяє об’єднати декілька роутерів в єдину мережу і встановлює стабільне покриття бездротової мережі. Два таких маршрутизатора здатні роздавати Wi-Fi на площі до 550 метрів. А технологія Intelligent Active Steering автоматичного перемикання пристрою між діапазонами в залежності від потужності сигналу.

 

Технічні характеристики Razer Sila:

  • Стандарти Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, 802.11 ac
  • Швидкість бездротового з’єднання: 2,4 Ггц — до 400 Мбіт/с, 5 ГГц — до 1734 Мбіт/с
  • Інтерфейси: 1х1000 Мбіт/с WAN, 3х1000 Мбіт/с LAN, 1xUSB 2.0 Type A, 1xUSB 3.0 Type-A,
  • Кількість і тип антен: 9, внутрішні, спрямовані

Маршрутизатор Razer Sila вже надійшов у продаж на світовому ринку за ціною $249,99.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code