Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Ремейк знаменитого Nokia 3310 протестували на міцність

На початку цього року компанія HMD Global, що займається випуском смартфонів під брендом Nokia представила перевидання культової мобільного телефону Nokia 3310. Оновлена версія віддалено нагадує оригінал, але зберегла ключові особливості: компактні розміри, фізичну клавіатуру, відмінну автономність і «змійку». Але класичний Nokia 3310 прославився і запам’ятався багатьом чимось іншим — неймовірною міцністю і надійністю. Знаменитий блогер Зак Нільсон з YouTube-каналу JerryRigEverything вирішив перевірити, чи гідний новий Nokia 3310 своєї назви.

Дисплей нового Nokia 3310, як і оригінального, прикритий пластиком, тому він досить легко дряпається, так що носити телефон з ключами або монетами в кишені краще не варто. Крім того, корпус пристрою виконаний з пластика.

Коли блогер спробував зігнути телефон, то він почав піддаватися і навіть трохи зігнувся, але потім повернувся у вихідне стан і залишився повністю робочим. Таким чином, оновлений Nokia 3310 з успіхом справився з тестом на міцність і показав, що є справжнім спадкоємцем оригінального 3310.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code