Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

«Роскачество» обрало кращі смартфони з захистом від води

«Російська система якості» і ICRT провели дослідження з метою визначення якості сучасних смартфонів. Зокрема, пристрої були перевірені на захист від води. Експерти провели два тіста, в одному з яких смартфон нібито потрапляє під дощ, а в другому — опускається у воду з повним зануренням. В експерименті брали участь 37 моделей, в описі яких вказана водонепроникність.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от воды

Під час тесту на занурення всі смартфони опускалися в колбу з водою на глибину 1 метр, де знаходилися протягом 30 хвилин. Після цього фахівці оцінювали роботу пристроїв. З 35 протестованих апаратів з тістом без будь-яких помітних наслідків впоралося тільки 11 моделей. Кращим виявився Samsung Galaxy S8, а його Plus-версія розташувалася на другому місці.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыSamsung Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus

Список смартфонів, впоралися з тестом на занурення (розставлені в алфавітному порядку):

 • LG G6 (дев’яте місце в загальному заліку);
 • Samsung Galaxy A3 (2017) SM-A320FL;
 • Samsung Galaxy A7 (2017);
 • Samsung Galaxy Note 7 (SM-N930F);
 • Samsung Galaxy Note 8 (SM-N950F/DS, четверте місце в загальному заліку);
 • Samsung Galaxy S8 (лідер);
 • Samsung Galaxy S8+ (друге місце);
 • Sony Xperia M5;
 • Sony Xperia XZ Premium;
 • Sony Xperia Z3+ E6553;
 • Sony Xperia Z5 Premium.

Всі перераховані апарати отримали 5,5 5,5 бала з можливих.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыHTC U11

Ще два смартфона отримали по 5 балів рівне:

 • HTC U11 — треба було витерти рушником для нормальної роботи;
 • Samsung Galaxy A5 (2017) SM-A520F — відразу після вилучення звук з динаміка був злегка приглушеним, але потім прийшов у норму.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыApple iPhone 8 Plus

По 4 бали отримали 20 пристроїв, серед яких безліч смартфонів Apple: iPhone 7 (128 ГБ), iPhone 7 Plus (128 ГБ), iPhone 8 (64 ГБ), iPhone 8 Plus (64 ГБ) і iPhone (X 256 ГБ). У більшості випадків у цих апаратів були зняті очки за некоректну роботу динаміка відразу після вилучення з води. Після того, як волога висохла, iPhone стали нормально відтворювати звук.

Також 4 бали отримали CAT S60, Google Pixel 2 (128 ГБ) і Pixel 2 XL (128 ГБ), HTC Desire Eye, LG V30 (LG-H930 восьме місце в загальному заліку), Samsung Galaxy S7 Edge (32 ГБ) і S5 Neo (SM-903F), Sony Xperia X Performance, Xperia XZ, Xperia XZS, Xperia XZ1 і Xperia XZ1 Compact.

У Sony Xperia M4 Aqua Dual (E2303 і E2333), в описі яких вказана повна захист від води, після вилучення з рідини спостерігалися проблеми з роботою динаміка і мікрофону, але через деякий час вони пройшли.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыGoogle Pixel 2

Абсолютно несподівано Samsung Galaxy S7 (32 ГБ) SM-G930F і Galaxy Xcover 3 SM-388F, для яких заявлена захист від води, отримали 3,5 і 2 бали відповідно. При цьому цікаво, що один зразок Samsung Galaxy S7 (32 ГБ) SM-G930F нормально працював після вилучення з води, в іншого з’явилися проблеми з мікрофоном, а у третинуйого зразка перестала працювати кнопка живлення, під скло фронтальної камери затекла вода, а екран припинив реагувати на дотики. У останнього навіть після сушіння проблеми не зникли, і до всього іншого знизилася продуктивність. У випадку з Samsung Galaxy Xcover 3 SM-388F результати також відрізнялися від зразка до зразка.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыSamsung Galaxy S7

У «дощовому» тесті смартфони поміщалися в спеціальний стенд з імітацією дощу. Фахівці перевіряли роботу пристроїв через один, два і три дні після тесту. У цьому експерименті брали участь всі 337 смартфона, перевірених раніше співробітниками «Роскачества».

За підсумками перевірки роботи смартфонів під дощем практично всі апарати отримали оцінку вище 4 балів. З пристроями або не виникало ніяких проблем, або ж вони зникали після просушування. Основний недолік — спотворювався звук з динаміка.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыSony Xperia XA

Не пройшли цей тест лише шість моделей. Sony Xperia XA і Microsoft Lumia 640 LTE отримали по 3,5 бала. У першого під дощем некоректно працював сенсорний екран, а у другого — з’явилися проблеми з динаміком і мікрофоном.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыLG Q6

LG Q6 (LGM700A) Dual Sim і BQ Aquaris U Lite (16 ГБ) отримали по 3 бали кожне. У LG Q6 після дощу на екрані з’явилися яскраві плями, і смартфон почав помилково розпізнавати навушники. А на дисплеї BQ Aquaris U Lite виникла зелена смуга, яка не зникла навіть після висихання. При цьому сенсорний шар став працювати некоректно.

«Роскачество» выбрало лучшие смартфоны с защитой от водыASUS ZenFone Live

Найгірший результат в 0,5 бала отримали ASUS ZenFone Live (ZB553KL) і Acer Liquid Jade Z S57. У деяких зразках Liquid Jade Z S57 проблем не було взагалі, в інших — переставали працювати динамік і сенсорний екран, або ж смартфон повністю виходив із ладу. У випадку з ASUS ZenFone Live дощ «ламав» або динамік, або весь гаджет відразу.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code