Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Розбирання Google Pixel 3 XL виявила цікаві подробиці про смартфон

 

Смартфон Google Pixel 3 XL був анонсований зовсім недавно, але вже потрапив до рук інженерів популярного ресурсу iFixit, який спеціалізується на ремонті гаджетів. Крім традиційної оцінки ремонтопридатності апарату, фахівці порталу винесли свій вердикт про його дисплеї, який раніше був названий кращим серед мобільних екранів.

Разборка Google Pixel 3 XL выявила интересные подробности о смартфоне

Розбирання смартфона підтвердила, що Google відмовилася від послуг LG, віддавши перевагу дисплею іншого корейського виробника — Samsung. Ймовірно, це стало «роботою над помилками» після появи скарг на якість картинки попередньої моделі лінійки. Для виробництва Google Pixel 3 XL використовуються OLED-дисплеї з діагоналлю 5,5 дюйма, дозволом Full HD+ (2160×1080 точок) і щільністю пікселів 439 ppi.

У процесі розбирання фахівці відзначили, що для кріплення задньої кришки пристрою виробник використав занадто багато клею. Хоча їм і вдалося розібрати смартфон до кінця, зробити це акуратно не вийшло — один шлейф і динамік були пошкоджені. Подальше вивчення начинки пристрою Pixel 3 XL дозволило з’ясувати, що в цьому смартфоні використовуються чіпи безпеки SR3HX Titan M — такі ж застосовувалися і в Pixel 2 XL.

Разборка Google Pixel 3 XL выявила интересные подробности о смартфоне

Підводячи підсумки, експерти iFixit відзначили, що для ремонту Pixel 3 і його молодшої версії потрібні хороші професійні навички, але навіть в цьому випадку більшість компонентів не підлягають ремонту і потребують повної заміни. Доступ до начинці може великою кількістю клею, скріплює корпус, тому індекс ремонтопридатності новинки вкрай невисокий — його оцінили у 4 з 10 балів.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code