Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Samsung Galaxy Note9 поставив рекорд швидкості мобільної мережі в Росії

У ході спільних тестів компанії Samsung Electronics і «МегаФон» зафіксували рекордні показники швидкості передачі даних на смартфоні Galaxy Note9 в мережі LTE. Їм першим у Росії вдалося добитися швидкості понад 1 Гбіт/с на комерційному пристрої в рамках діючої мобільної мережі.

Випробування проводилися в мережі LTE Cat. 18 з включеними чотирма антени MIMO 4×4 і квадратурної модуляцією 256QAM. Завантаження даних здійснювалася з сервера «МегаФона», а швидкість фіксувалася професійним програмно-вимірювальним комплексом на смартфоні Samsung Galaxy Note9. В результаті був отриманий піковий показник 1,059 Гбіт/с.

Samsung Galaxy Note9 поставил рекорд скорости мобильной сети в России

«Вперше в Росії на комерційному смартфоні в комерційній мережі 4G LTE Cat.18 пройдено відмітка швидкості в 1 Гбіт/с. Це стало можливим завдяки агрегації трьох несучих по 20 МГц, MIMO 4×4, модуляції 256QAM і програмного забезпечення виробника мережевого устаткування Nokia. Сьогодні гігабітні швидкості по праву належать клієнтам столичного “МегаФона” і власникам сучасних смартфонів від Samsung», — розповів Фредерік Ваносчуйзе, директор з технічних інновацій та інфраструктурі компанії «МегаФон».

«Сучасні технології дозволяють досягати результатів, які ще кілька років тому здавалися фантастикою, і результати проведеного тесту — яскраве тому підтвердження. Неймовірно висока швидкість передачі даних означає, що користувачі нашого нового флагмана можуть насолоджуватися стримингом 4K відео і грати в кращі ігри, використовуючи хмарні сервіси, прямо в мобільних мережах», — додав глава Samsung Mobile у Росії Дмитро Гостєв.

В Samsung Galaxy Note9 використовується процесор Exynos 9810 з вбудованим LTE-модемом cat.18 з підтримкою максимальної швидкості на скачування 1,2 Гбіт/с і до 200 Мбіт/с — на вивантаження. Цей модем був розроблений в партнерстві з компанією Anritsu і пропонує збільшення продуктивності на 20% порівняно з модемом попереднього покоління Cat. 16, забезпечує швидкість передачі до 1 Гбіт/с.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code