Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus зайняли перше місце в авторитетному рейтингу

Авторитетний журнал Consumer Reports присвоїв флагманським Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 Plus перше місце у фірмовому рейтингу смартфонів. Експерти проводили різні тести: на міцність, продуктивність, звук, ергономіку та інше. За підсумками тестування обидва смартфона отримали по 81 балу.

Samsung Galaxy S9 и Galaxy S9 Plus заняли первое место в авторитетном рейтинге

Під час випробування на міцність Galaxy S9 витримав близько ста падінь, в результаті чого на пристрої були виявлені лише незначні подряпини. Galaxy S9 Plus з успіхом витримав п’ятдесят падінь. На думку Consumer Reports, флагмани відрізняються високою продуктивністю, що проявляється у швидкій роботі додатків, завантаження веб-сайтів і безперебійної потужності в іграх. Тестування звуку показало, що стереодинаміки від AKG з підтримкою технології Dolby Atmos забезпечують об’ємне звучання і відмінну якість звуку. У числі інших переваг нових смартфонів аналітики назвали поліпшене розташування сканера відбитків пальців і комбінований спосіб розблокування — за допомогою сканування обличчя і сітківки райдужної оболонки.

«Перемога в авторитетному рейтингу Consumer Report другий рік поспіль говорить про те, що ми рухаємося у вірному напрямку. Ми прагнемо до того, щоб наші смартфони були технічно досконалі і були засобом індивідуального самовираження наших користувачів. У Galaxy S9/S9+ ви можете використовувати режим сверхзамедленной зйомки 960 кадрів в секунду, щоб продемонструвати свій режисерський талант, або створити свій персональний 3D аватар і залишатися самим собою навіть у віртуальному просторі», — зазначив глава Samsung Mobile у Росії Дмитро Гостєв.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code