Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Що робить Samsung Galaxy Note9 ігровим смартфоном?

Раніше Samsung розповіла про систему водяного охолодження флагманського смартфона Galaxy Note9. Тепер же інженери південнокорейської компанії поділилися подробицями про те, які апаратні і програмні рішення були використані в пристрої, щоб домогтися стабільної продуктивності і максимальної чутливості в іграх.

Стабільна продуктивність

Что делает Samsung Galaxy Note9 игровым смартфоном?

Багато сучасні мобільні ігри помітно навантажують процесор смартфона. Зниження частоти кадрів і пригальмовування часто призводить до поразки. Тому Samsung оптимізувала Galaxy Note9 для ігор, оснастивши його топовим 10-нм процесором. Продуктивність центрального і графічного прискорювача на 32% і 23% вище, ніж у Galaxy Note8.

Крім того, в «дев’ятці» використовується вбудований алгоритм налаштування продуктивності на базі штучного інтелекту, який постійно контролює нагрівання і продуктивність пристрою, підтримуючи на 40% більш стабільну частоту зміни кадрів в іграх. Завдяки технології машинного навчання, пристрій прогнозує майбутні зміни температури і коригує параметри центрального і графічного процесорів, запобігаючи таким чином зниження частоти кадрів.

 

Відсутність перегріву

Что делает Samsung Galaxy Note9 игровым смартфоном?

Тривалі «важкі» ігри сильно напружують центральний і графічний процесори. Щоб Galaxy Note9 міг постійно працювати в режимі максимальної продуктивності під час ігор, інженери Samsung розробили нову систему охолодження Water Carbon Cooling з елементами з вуглеволокна. В її основі лежить зміна у фазовому стані води для ефективного розсіювання тепла — вода, перебуваючи в пористій структурі, поглинає тепло, перетвориться в пар, який переміщається по трубках і, поступово охолоджуючись, знову перетворюється на воду.

У Galaxy Note9 система охолодження була поліпшена за рахунок теплової трубки, яка втричі об’ємніше такий Galaxy Note8. Це дозволяє з більшою ефективністю розсіювати тепло. Крім того, в пристрої використовується більш досконала система подачі води, що сприяло поліпшенню теплопоглинання, а також вдосконалений матеріал термоінтерфейса з вуглеволокна. Ефективність передачі тепла від процесора до розподільника зросла в 3,5 рази.

 

Програмні поліпшення

Під час гри на смартфоні телефонні дзвінки або повідомлення про повідомлення відволікають і часто призводять до поразки. Для вирішення подібних проблем Samsung представила Game Launcher — єдиний концентратор для мобільних ігор на пристроях Samsung Galaxy. Він включає в себе ряд функцій, які спрощують запуск ігор і дозволяють цілком сконцентруватися на ігровому процесі, блокуючи всі повідомлення і випадкові дотики до дисплея. Крім того, геймери можуть поділитися своїми кращими ігровими моментами з друзями за допомогою скріншотів або відео, створювати які можна прямо в лончере.

Что делает Samsung Galaxy Note9 игровым смартфоном?

Galaxy Note9 отримав розширені можливості Game Launcher. Покращений лончер дозволяє змінювати налаштування продуктивності індивідуально для кожного додатка. Гравці можуть вказувати частоту зміни кадрів, дозвіл і рівень використання батареї для всіх ігор з своєї колекції. Крім того, в новому лончере додана функція підказки, що дозволяє гравцям запускати певні програми, наприклад, щоб подивитися на YouTube ролик з порадами щодо проходження рівня або поділитися інформацією про гру.

Что делает Samsung Galaxy Note9 игровым смартфоном?

В Game Launcher користувачі можуть познайомитися з новими тайтлами, такими як Fortnite, Black Desert або PlayerUnknown Battlegrounds, а також отримати спеціальні ексклюзивні знижки і бонуси в іграх.

 

Автономність і звук

У Galaxy Note9 встановлений акумулятор ємністю 4 000 маг, що забезпечує автономність на протязі всього дня. Це дозволяє довше часу проводити в іграх, не турбуючись про рівень заряду.

Смартфон також оснащений стереодинаміками від AKG, що забезпечує об’ємне звучання в іграх, дозволяючи визначити місце розташування противника.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code