Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Шпигунські фотографії Nokia 9 і X7 розкрили цікаву особливість новинок

З Китаю надійшла інформація відразу про двох нових смартфонах Nokia. Анонімне джерело опублікував у соціальних мережах фотографії компонентів флагманського Nokia 9 і Nokia X7. Як з’ясувалося, у обох апаратів не буде дратівної багатьох користувачів елемента.

 Шпионские фотографии Nokia 9 и X7 раскрыли интересную особенность новинок Шпионские фотографии Nokia 9 и X7 раскрыли интересную особенность новинок

Вже вийшли Nokia X5 і X6 мають виріз на екрані, тому передбачалося, що майбутній X7 отримає схожий дизайн. Фотографії дисплея апарату спростовують ці чутки. У смартфона буде великий екран із співвідношенням сторін 18:9 і без будь-яких вирізів. Аналогічна ситуація і з флагманським Nokia 9, фотографія дисплея якого також наочно демонструє рівну верхню сторону.

Шпионские фотографии Nokia 9 и X7 раскрыли интересную особенность новинок

В Nokia 9 також очікується п’ять камер ззаду з оптикою Zeiss. Поки достеменно невідомо, для чого вони будуть використовуватися і що зможуть запропонувати власникові смартфона в плані зйомки. Щодо Nokia X7 є інформація, що він отримає восьмиядерний процесор Snapdragon 710.

Про дату презентації обох апаратів нічого не повідомляється.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code