Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смарт-годинник No. 1: до 120 днів без підзарядки від 2000 рублів

Компанія No.1, також відома в Китаї як KKtick, пропонує вигідні умови на покупку смарт-годин. Особливу увагу заслуговують моделі F6 і F7. Перші мають захист від води і здатні пропрацювати на одному заряді до 120 днів, а другі оснащені модулем GPS і датчиком серцебиття.

Смарт-часы No. 1: до 120 дней без подзарядки от 2000 рублейNo.1 F6

Смарт-годинник No.1 F6 створені для людей, ведучих активний спосіб життя. Вони виконані в посиленому корпусі, захищеному від пилу, води, порізів, корозії, ударів і перепадів тиску. За запевненням виробника, годинник витримує занурення у воду на глибину до 50 метрів. При помірному використанні одного заряду вистачає на 120 днів роботи. Гаджет збирає інформацію про фізичної активності, нагадує про необхідність випити води і повідомляє про нові повідомлення. Крім того, за допомогою аксесуара можна віддалено управляти камерою і відтворенням музики на вашому смартфоні.

При середній ціні в $34 зараз No.1 F6 можна замовити на GearBest за $29,99.

Смарт-часы No. 1: до 120 дней без подзарядки от 2000 рублейNo.1 F7

Модель No.1 F7 також виконана в ударостійкому корпусі з захистом від води за стандартом IP67. Її відмінною рисою є вбудований модуль GPS, що дозволяє переглядати маршрути тренувань, а в поході ви завжди будете знати, якою дорогою повертатися. Також вони вміють визначати висоту, тиск, напрям за компасом і навіть температуру. Серед інших можливостей аксесуара — відстеження фізичної активності, моніторинг фаз сну, повідомлення про вхідні дзвінки й повідомлення та віддалене управління смартфоном.

Середня вартість цих годин становить $49,99, а на Banggood вони зараз оцінені в $44,99.

Крім того, на AliExpress компанія No.1 пропонує купони номіналом від $1 до $4 в залежності від підсумкової суми замовлення.

Подивитися інші моделі годин No.1

Всі ціни актуальні на день виходу публікації, а кількість пристроїв обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code