Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смартфон замість гіда: як скласти план поїздки на вихідні

 

Час літніх відпусток закінчився, але бажання відпочивати не пропадає ніколи. Добре, коли є можливість поїхати на вихідні в інше місто. Все, що для цього потрібно — смартфон з гарною камерою, як у Honor 10, і маршрут подорожі, який за вас без проблем складе гаджет. Як? Одягайте модні снікерси, кладіть телефон в кишеню — і в шлях, а ми розкриємо вам маленький секрет.

Пам’ятаєте, як наші бабусі і дідусі розповідали, що в сусіднє місто вони добиралися на їздових собаках і птеродактилях, харчувалися ягодами і росою, а дорогу шукали по зірках? На щастя, ці часи давно пройшли, а у людства з’явилася GPS-навігація. Тому сьогодні складно уявити яке-небудь подорож без карти в телефоні і занесеного до замітки списку пам’яток. Багато як і раніше користуються тонною туристичних сайтів, путівників та додатків, щоб запланувати навіть невелику поїздку. А скринька просто відкривався: вирішити завдання допоможе смартфон з встановленим на нього Google Trips.

Смартфон вместо гида: как составить план поездки на выходные

У чому профіт?

Тільки уявіть, що одне просте додаток замінює купу інших, кожне з яких виконує лише окремо взяту функцію. Адже це економить не тільки час, але і нервові клітини. Не потрібно самостійно ворушити гору суперечливих, часто застарілих джерел і по крупинці збирати свій маршрут. Досить пари тапов по екрану — інше телефон зробить за вас сам.

Ви можете заперечити. Мовляв, Google-карти і так непогано справляються: якщо ввести запит, наприклад, «пам’ятки Коломна», з’явиться список з позначеними на карті точками. Можна і рейтинг музеїв подивитися, вибравши для себе найбільш цікаві, і графік роботи перевірити, і відгуки інших туристів почитати. Та ще й прикинути по фотографіях, чи варта гра свічок. Але що, якщо часу на підготовку зовсім немає? Раптом ви вже стоїте казна-де, нервово озираючись по сторонах? Ось тут і виручає Google Trips.

Поїхали!

Як завжди, починаємо з введення назви міста в пошукове поле. І переходимо таким чином на сторінку, де зібрана та скомпонована в зручні розділи вся інформація з Google-карт. До речі, якщо дозволити автоматичне визначення місця розташування, програма сама підкине цікаві ідеї для екскурсій.

У вкладці Day Plans ви знайдете вже готові маршрути подорожі по місту — Google Trips пропонує відразу кілька варіантів. В Коломиї, наприклад, їх два. Відразу зазначено, що зібрані пам’ятки відкриті щодня — дуже зручно, якщо ви приїхали на вихідні. Не треба заходити окремо на сторінку кожного музею і перевіряти.

Відкриваєте будь-який маршрут — і перед вами карта з уже відміченими і пронумерованими зупинками. Шлях складений таким чином, щоб не довелося повертатися і блудити. Від однієї локації він послідовно веде до наступної. Можна зайти на сторінку кожного пам’ятника, музею або парку і поразглядывать фото, почитати відгуки та оцінки відвідувачів — це все інтегрується з карт «Гугла».

З картки пам’ятки можна перейти на її сайт, якщо такий існує. Біля кожного чекпоінта вказані години роботи і навіть приблизний час, який там проводять туристи, — все для того, щоб ви могли оптимально скласти розклад на день. Хочете — вибирайте готовий маршрут, а ні — додавайте і видаляйте пункти на свій розсуд. Смартфон планує до хвилини — в залежності від часу у вашому розпорядженні. Так ви і долучіться до прекрасного, і нікуди не встигнете.

Хліба і видовищ!

Вдосталь надивившись на пам’ятник Дмитра Донського і коломенские собори, ви напевно зголоднієте — тут стане в нагоді категорія Food&Drink. Всі заклади для зручності відсортовані за типами: ресторани, кафе, бари. Можна розташувати їх по відстані — додаток спочатку покаже найближчий до вас. Фотографії, відгуки та оцінки теж імпортуються сюди з Google-карт. У цьому головна перевага інтерактивного «гуглівского» довідника — необхідні дані з декількох додатків поєднали в одному, щоб зробити вашу подорож максимально комфортним.

Для тих, хто не хоче обмежувати свій туристичний досвід стандартними маршрутами, Google Trips створив розділ Things to do, де вас чекає величезний список пам’яток. Вони відсортовані за різними критеріями: за знаходження в приміщеннях, на свіжому повітрі або просто за рейтингом користувачів.

Ще одна корисна функція — збереження вподобаних місць. Будь-який заклад, музей, собор можна додати в список. Кастомних всього три: «обрані», «хочу відвідати» і «вибрані місця», але можна створювати власні списки. Щоб переглянути свої відмітки, заходьте через головне меню у категорію Saved places. Розділ Reservations зберігає ваші квитки і резерв номерів у готелі. Це додаток підкуповує тим, що дані можна скачати заздалегідь і користуватися ними офлайн. Це стосується не тільки броні, але і інших опцій. І остання категорія меню — Discounts, де зібрані знижки на цікаві міські заходи.

Тепер ви знаєте, як легко і приємно подорожувати зі смартфоном в якості гіда. З софтом він і поїздку спростить, і покаже цікаві місця. І, хто знає, раптом ви захочете відвідати їх знову? А камера Honor 10 і секрети зйомки, почерпнуті з наших гайдів, допоможуть зберегти враження у вигляді прекрасних фотографій. Діліться у коментарях, як ви плануєте маршрути своїх подорожей.

Дізнатися детальніше про Honor 10

Автор тексту: Салдан Галина

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code