Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Sony випустить нову консоль в честь рекорду PlayStation

Керівництво Sony радіє: за всю історію компанії їй вдалося продати більше 500 мільйонів PlayStation. Скільки би не опиралися прихильники PC-геймінгу зростаючої експансії приставок, цифри чітко дають зрозуміти: навіть самий потужний комп’ютер не замінить консоль. Втім, творці популярного пристрою знають, як заманити в свої мережі користувачів, які раніше обходили стороною їх дітище. Не спокусилися покупкою звичайної PS4? Не вразила Pro? Спробуйте-но пройдіть повз нового її забарвлення.

Значна цифра 525,3 мільйонів заслуговує гідного відзначення і цілком собі зійде як привід знову постаратися вразити найбільш переконаних прихильників РС. Саме так, бути може, і подумали співробітники Sony, коли вирішили впустити особливе видання PS4 Pro. Власники приставки чи кинуться міняти свого бойового товариша заради красивої обгортки, натомість тих, хто лише думав про купівлю, лімітована версія напевно підштовхне до рішучих дій.

Крім оновленого дизайну з прозорого пластику, обмежена серія PS4 Pro похвалиться і гідною комплектацією. Бездротовий контролер DualShock 4, камера PlayStation, гарнітура, підставка і, що найголовніше, жорсткий диск об’ємом 2 Тб. У продаж надійде всього 50 000 наборів, так що за ними, ймовірно, доведеться пополювати. В США через консоль просять $499,99, доля приставки в Росії поки невідома, але слова «по всьому світу» з офіційного блогу Sony вселяють деяку надію.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code