Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Sony вирішить проблему зі звуком у Xperia Z5 не раніше квітня

На початку лютого компанія Sony оновила кілька своїх мобільних пристроїв до Android 7.0 Nougat. Однак разом з новими функціями і можливостями апдейт також приніс і ряд помилок. Зокрема, деякі власники смартфонів Xperia Z5 почали скаржитися на проблеми з гучністю під час дзвінків, які з’явилися відразу після установки Android 7.0 Nougat. Компанія Sony визнала наявність бага і пообіцяла вирішити його в майбутньому оновленні.

За минулі кілька тижнів скарги власників Xperia Z5 на проблеми з гучністю з’явилися не тільки на офіційному форумі підтримки Sony, але і на багатьох профільних ресурсах. Таким чином, можна говорити про те, що проблема має масовий характер.

Представники Sony зазначили, що зараз вже ведеться розробка спеціального апдейта, який повинен виправити всі основні недоліки. Передбачається, що оновлення вийде ближче до середини квітня і буде поширюватися в кілька етапів. В якості тимчасового рішення представники японської компанії порадили власникам Xperia Z5 створити резервну копію даних і зробити скидання до заводських налаштувань.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code