Ось вже п’ять років кожен, хто цікавиться сучасними технологіями, регулярно чує про смартфонах бренду Honor. Гаджети Honor завжди позиціонувалися як молодіжні, а основним каналом поширення спочатку служила Мережа, що дало можливість супроводжувати апарати більш ніж підйомними цінниками. Якими пристроями і технологіями запам’яталися нам ці п’ять років? Читайте під катом.
Huawei U8860 Honor: ще Huawei, але вже Honor
Перший смартфон Honor був анонсований у вересні 2011-го, причому спочатку він повинен був отримати ім’я Glory — «слава» замість «честі». Апарат став дуже популярний у тому числі в Росії, що і дозволило йому стати родоначальником майбутнього суббренду.
Honor 3: коли лінійка перетворилася на бренд
Зліва Honor 3X, праворуч Honor 3C
На «трійках» 2013 року ще красується логотип Huawei, але саме ці девайси поклали початок Honor як бренду. Прокачаний 3Х отримав один з перших восьмиядерних процесорів MediaTek MT6592 і два слота під SIM. 3С зайняв бюджетне місце в лінійці — версія з 1 ГБ ОЗУ коштувала $130, а з 2 ГБ — $160, тоді як прямі конкуренти починалися принаймні від $200.
Honor 3 Yandex: русифікація Honor пройшла успішно
Майже відразу бренд відправився на цілеспрямоване завоювання російського ринку, для чого залучив одну з найбільших вітчизняних IT-компаній з фірмовою оболонкою «Яндекс.Кит». Патріотизму заради апарат навіть позбавили виходу в Play Market. Що стало одним з небагатьох мінусів апарату, які знайшлися у нас на огляді.
Honor 6 Plus: подвійна камера до того, як це стало мейнстрімом
У 2014-му, за два роки до буму подвійних камер, був випущений Honor 6 Plus. Це не перший смартфон з двома об’єктивами, але перший в світі, який використав їх для створення гарних портретів з ефектом боке. По іншим характеристикам смартфон і сьогодні залишається досить гідним представником бренду.
Honor 4C: швидкість продажів говорить сама за себе
Світова презентація Honor 4C в Москві
У 2015 році після світової прем’єри 4С в Москві компанія наочно показала, що смартфони початкового рівня можуть продаватися так само бадьоро, як флагмани. Перша тисяча пристроїв розійшлася всього за три хвилини, а вся друга партія — за 48 хвилин. Та ні, у смартфона не подвійна камера, там модуль «об’єктив + спалах».
Honor 8: флагманські функції в середньому ціновому сегменті
Справжню популярність у Росії та світі в 2016 році завоював Honor 8 — перший апарат компанії з флагманськими характеристиками. Ефектний дизайн та топова функціональність супроводжувалися помірною ціною в $400. За два місяці було розпродано 1,5 млн пристроїв, що закріпило за Honor звання одного з провідних брендів в світі.
Honor Magic: перший графен в АКБ, перший ІЇ у софті
«Магічний» смартфон компанії, представлений в кінці 2016 року, тільки для внутрішнього ринку, і виглядає ефектно, і «залізом» з софтом може похвалитися. Головні особливості апарату — АКБ з графеновыми елементами для швидкої зарядки (90% за півгодини) і прошивкою з вбудованими алгоритмами штучного інтелекту.
Honor 6A: технології, доступні кожному
Для тих, кому навіть лінійка З стала занадто дорогою, бренд випустив у продаж моделі А. Теж, втім, не позбавлені елементів преміальності. Так, Honor 6A 2017 року оснастили потужним чіпом Snapdragon 430, металевим корпусом, швидким дактилоскопом і камерою на 13 Мп.
Honor View 10: штучний інтелект в «залозі»
В кінці минулого року компанія зробила впевнений крок у преміальний сегмент, і не з порожніми руками. У Honor View 10 встановлений чіп з нейропроцессорным модулем для «залізної» обробки алгоритмів штучного інтелекту HiSilicon Kirin 970. Про те, як він працює, читайте в огляді.
Honor 10: флагман з прицілом на майбутнє
Нарешті, новий смартфон бренду, Honor 10, продовжує традицію компанії і пропонує вельми привабливе поєднання помірної ціни і флагманських характеристик. Девайс отримав всі сучасні топові функції і яскравий корпус з чотирма кольорами на вибір.
Дізнатися детальніше про Honor
Будьте первым, кто оставит комментарий!