Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Техноблогер перевірив Razer Phone 2 на міцність

Зак Нільсон, автор YouTube-каналу JerryRigEverything, відомий своїми нестандартними методами тестування гаджетів на міцність. Техноблогер піддає мобільні пристрої випробування вогнем і гострими предметами, перевіряючи їх стійкість до зовнішніх впливів. На цей раз об’єктом експериментів став недавно анонсований Razer Phone 2 — флагманський смартфон відомого ігрового бренду.

Першим тестом для новинки стала перевірка дисплея на стійкість до подряпин. Скло Gorilla Glass 5 продемонструвало хорошу стійкість, лише піддавшись впливу інструменту підвищеної твердості. Канцелярський ніж не залишив помітних подряпин на екрані, скляної задній кришці і об’єктивах камер, але без проблем пошкодив покриття декоративних решіток динаміків і LED-спалаху.

Торці алюмінієвого корпусу і кнопки гучності при контакті з лезом легко вкрилися глибокими подряпинами. Вбудований в кнопку включення сканер відбитків пальців також отримав серйозні дефекти, однак на його працездатності це ніяк не вплинуло. Традиційний десятисекундний нагрівання дисплея запальничкою привів до утворення чорної плями на екрані, але вже через кілька секунд картинка повернулася у вихідне стан.

Спроба зігнути гаджет успіхом не увінчалася — корпус зберіг цілісність конструкції. Блогер назвав Razer Phone 2 одним з найміцніших смартфонів, які йому доводилося відчувати в цьому році.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code