Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В дизайні Pixel 3 і Pixel 3 XL знайшли неприємний недолік

Представлені на цьому тижні Pixel 3 і Pixel 3 XL ще не надійшли в продаж, але в мережі вже з’явилися повідомлення про перші проблеми. Як з’ясувалося, апарати дуже швидко втрачають презентабельний вигляд.

В «точках» третього покоління Google зробила задню кришку скляної, але нижня частина отримала матову обробку. Багато блогери, які зуміли особисто познайомитися з апаратами, відзначають приємні тактильні відчуття від такого рішення. Крім того, на матовій поверхні не залишається відбитків пальців. Але відразу після презентації з’явилися перші повідомлення про те, що при будь-якій взаємодії з яким-небудь предметом на задній кришці залишаються добре помітні сліди.

В дизайне Pixel 3 и Pixel 3 XL нашли неприятный недостаток

YouTube-блогер Маркус Браунлі, відомий під псевдонімом MKBHD, і зовсім написав, що у нього смартфон отримав мікроподряпини ще під час розпакування — до того, як він поклав апарат на стіл або в кишеню.

В дизайне Pixel 3 и Pixel 3 XL нашли неприятный недостаток

Журналісти 9to5Google перевірили ці повідомлення і підтвердили, що на Pixel 3 і Pixel 3 XL дійсно дуже легко залишити сліди. Втім, вони стираються пальцем.

Компанія Google поки ніяк не прокоментувала ситуацію.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code