Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вітчизняні магазини підняли вартість PlayStation 4 Pro

Долучитися до консольному геймінгу стало трохи дорожче: ряд магазинів підняв вартість PlayStation 4 Pro. На початку жовтня в ЗМІ активно обговорювалася теорія, що незабаром західний ринок чекає зниження цін на просунуту PS4: таке рішення вже прийняв японський підрозділ Sony, і преса припустила, що інші філії послідують прикладу. Жителям РФ, ймовірно, на це розраховувати не варто. Попереду, навпаки, тільки більше неприємних змін: ігри для приставки теж можуть подорожчати.

Отечественные магазины подняли стоимость PlayStation 4 ProСтатистика «Яндекс.Маркет»

«М. Відео та офіційний магазин Sony перейшли на нову вартість PlayStation 4 Pro: замість колишніх 31 999 рублів за потужну версію приставки тепер просять 33 999 рублів. На деяких майданчиках сума залишилася незмінною, а частина продавців все ще готова віддати консоль за 28 тисяч, однак так, мабуть, буде недовго. Статистика «Яндекс.Маркета» говорить про те, ціни на PS4 Pro давно коливаються і пішли вгору з середини липня. Співробітники «М. Відео» підтвердили, що незабаром зміни чекають і інші торгові мережі. У зв’язку з переглядом закупівельних цін через ослаблення рубля окремі товари ігрового асортименту можуть подорожчати на 5-7%.

Мова йде не тільки про самих PS4 Pro. Про підвищення цін на ігри заговорили ще кілька днів тому. Геймери помітили, що минулого тижня піднялася вартість Red Dead Redemption 2. Слідом за цим адміністрація GAMEBUY повідомила про прийдешнє подорожчання тайтлов. За ексклюзиви PlayStation, можливо, доведеться віддавати приблизно 4499 рублів.

Редакція 4PDA запросила коментар у прес-служби Sony. Ця новина буде оновлена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code