Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вартість захищених смарт-годин No.1 F7 з GPS знижена до $34

Захищені смарт-годинник F7 від компанії No.1, відомої в Китаї під брендом KKtick, тільки близько місяця тому надійшли у продаж, але вже зараз вони тимчасово доступні за зниженою ціною. Модель отримала безліч датчиків, включаючи GPS для позиціонування і маршрутів, підтримує різні спортивні режими і повідомляє про вхідні дзвінки й повідомлення. Крім того, годинник може працювати до 20 днів без підзарядки.

Стоимость защищённых смарт-часов No.1 F7 с GPS снижена до $34

No.1 F7 виконані в міцному корпусі з захистом від води за стандартом IP67. Вони підійдуть для людей, ведучих активний спосіб життя. Багатий набір датчиків і функцій замінює цілий набір приладів і різних пристроїв. Годинник можна використовувати як компас і термометра, а модуль GPS не дасть загубитися.

Під час тренувань години в автономному режимі відстежують показники фізичної активності користувача. Вони підтримують режими для різних видів спорту — бігу, їзди на велосипеді, баскетболу, тенісу та інших. Крім того, No.1 F7 повідомляють про вхідні повідомлення і дзвінки на смартфон.

За запевненням виробника, вбудованого акумулятора ємністю 400 маг вистачає до 16 годин роботи з активним відстеженням розташування по GPS або до 20 днів у звичайному режимі.

Стоимость защищённых смарт-часов No.1 F7 с GPS снижена до $34

Ціна No.1 F7 тимчасово знижена до $34 в інтернет-магазині GearBest. В інших магазинах годинники коштують більше $42.

Дізнатися детальніше про годинник No.1 F7

Ціна актуальна протягом дня публікації. Кількість пристроїв обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code