Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Vertu розпродає рідкісні лоти на аукціоні

У минулому місяці виробник люксових смартфонів Vertu оголосив про банкрутство. Компанія закрила завод в Британії і тепер ліквідує залишилися гаджети. Цікаво, що у підприємства був фірмовий музей, де зібрані старі і рідкісні телефони Vertu, і тепер всі експонати звідти також можна придбати на аукціоні. Разом з апаратами стали доступні і ексклюзивні сувеніри Vertu. Спеціально для вас ми вибрали самі цікаві і рідкісні лоти, представлені на продажу.

Vertu распродаёт редчайшие лоты на аукционе

Виробник пропонує не тільки телефони поштучно, але і архівні колекції Vertu. Наприклад, набір з 37 «розкладачок» Vertu Constellation Ayxta потрапив на аукціон зі стартовою ставкою близько $3 000.

Vertu распродаёт редчайшие лоты на аукционе

Vertu також продає фірмову символіку: бронзова скульптура коня з вершником, який тримає логотип компанії, йде з молотка більш ніж за $2 000.

Vertu распродаёт редчайшие лоты на аукционе

З інших цікавих лотів: Vertu з QWERTY-клавіатурою, телефон з 18-каратного золота, колаборація Vertu з виробником спорткарів Ferrari і колекція з 40 Android-смартфонів бренду.

Придбати унікальні гаджети можна на аукціоні.

Нагадаємо, із-за банкрутства компанії близько 200 співробітників втратили робочі місця. Між тим власники збираються залучати нові інвестиції, тому бренд може повернутися на ринок у майбутньому.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code