Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Виробник преміальних смартфонів Vertu збанкрутував

Компанія Vertu, виробляла елітні телефони, визнана банкрутом — про це повідомляють британські видання The Financial Times і The Telegraph. Всього підприємство заборгувало кредиторам 128 мільйонів фунтів і не здатний виплатити перший борг в 1,9 мільйона. Тепер керівництво закриє виробництво і позбавить 200 співробітників робочих місць. Нагадаємо, раніше Vertu виставили на продаж і неодноразово перепродували інвесторам.

Производитель премиальных смартфонов Vertu обанкротился

Vertu відкрилася в 1998 році і спочатку належала фінської компанії Nokia. У 2012 році бренд елітних смартфонів пішов до компанії EQT, а в 2015-му — до китайської Godin Holdings. В березні 2016 року компанію придбав турецький бізнесмен Мурат Хакан Узан, який зараз проживає у Парижі. Власник збереже право на бренд, технології, ліцензії і патенти Vertu. Джерела заявляють, що підприємець збирається відновити компанію в майбутньому.

Производитель премиальных смартфонов Vertu обанкротился

Між тим бренд може втратити свою унікальність. На виробництві Vertu в Британії персонал збирав апарати з використанням шкіри страусів, дорогоцінних металів і каменів. В результаті фірма випускала гаджети на старих версіях Android, але з ексклюзивним дизайном і високою вартістю — деякі з них оцінювалися в $30 000 і більше. Крім того, покупці могли зв’язатися безпосередньо зі складальником смартфона і звертатися до цілодобового сервісу підтримки.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code