Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Vivo Z3 став першим ігровим смартфоном компанії

У Китаї пройшла презентація нового смартфона Vivo Z3. Апарат виконаний у вже звичному користувачам дизайні з мінімальними рамками і невеликим каплевидным вирізом. Він випускається в двох версіях, що відрізняються не тільки об’ємом пам’яті, але і процесором. Крім того, це перший пристрій компанії з технологією Dual-Turbo, підвищує продуктивність в іграх.

Vivo Z3 стал первым игровым смартфоном компании

Dual-Turbo збільшує швидкість завантаження ігор і продуктивність шляхом оптимізації системних ресурсів. У налаштуваннях функції можна обмежити вхідні дзвінки й повідомлення під час ігрового процесу, а також активувати вібрацію, щоб смартфон супроводжував відбувається на екрані вібрацією, як це реалізовано в ігрових геймпад ах.

Vivo Z3 стал первым игровым смартфоном компании

Vivo Z3 оснащений великим 6,3-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD і співвідношенням сторін 19:9, який за рахунок тонких рамок займає 90,3% площі передньої панелі пристрою. В залежності від версії в смартфоні встановлені восьмиядерний процесор Snapdragon 670 і 4 ГБ оперативної пам’яті або Snapdragon 710 з 6 ГБ оперативки. Ємність вбудованого акумулятора становить 3315 маг. Працює апарат під управлінням фірмової прошивки FunTouch OS 4.5 на базі Android 8.1 Oreo.

Фронтальна камера 12 Мп вміє аналізувати те, що відбувається в кадрі з допомогою машинного навчання та покращувати отримані знімки. Також вона використовується для сканування особи при розблокуванні. Основна камера представлена двома модулями з роздільною здатністю 16 і 2 Мп, підтримкою портретного режиму і функцій штучного інтелекту.

Vivo Z3 стал первым игровым смартфоном компании

Vivo Z3 вже продається в Китаї в трьох версіях:

  • Snapdragon 670 з 4+64 ГБ за $230;
  • Snapdragon 710 з 6+64 ГБ за $275;
  • Snapdragon 710 з 6+128 ГБ за $310.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code