Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Власники Google Pixel 2 XL поскаржилися на проблеми з продуктивністю

Нещодавнє оновлення до Android 9.0 Pie принесло власникам смартфонів Pixel XL проблеми з швидкою зарядкою. Але як з’ясувалося, це не єдиний апарат від Google, власники якого незадоволені новою версією ОС. В мережі почали з’являтися численні скарги на Pixel 2 XL — причому за зовсім іншої причини.

Владельцы Google Pixel 2 XL пожаловались на проблемы с производительностью

Журналіст видання Android Police Артем Русаковский опублікував відеоролик, що демонструє значні проблеми з продуктивністю Google Pixel 2 XL. Блогер зазначив, що навіть такі прості дії, як запуск програми Google Camera, займає до десяти секунд. Поки відбувається завантаження програми, смартфон «підвисає» і не реагує на дії власника. У коментарях до ролика багато користувачів підтвердили наявність проблеми на своїх пристроях.

Головний редактор ресурсу 9to5Google Стівен Холл припустив, що проблема пов’язана з апаратною частиною смартфонів. Враховуючи, що модель вийшла менше року тому, користувачі і блогери вважають таку поведінку Pixel 2 XL неприйнятним. Раніше на проблеми з продуктивністю апарату поскаржився у своєму огляді і YouTube-блогер Маркес Браунлі, відомий під псевдонімом MKBHD.

Поки не ясно, якого роду ця проблема — апаратна або програмна. Але очевидно, що фахівцям Google доведеться розібратися з цим як можна швидше. Ймовірно, ще одне оновлення, виготовлене спеціально для Pixel 2 XL, допоможе вирішити проблему.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code