Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Власники Pixel XL зіткнулися з проблемою після оновлення до Android Pie

Оновлення програмного забезпечення — звичайна практика для поліпшення функціональності гаджетів. На жаль, часто разом з наворотами і «латками» код оновлення закрадаються і прикрі помилки — з однією з яких зіткнулися власники Google Pixel XL, отримали довгоочікуваний апдейт відразу після релізу дев’ятої версії «зеленого робота».

Владельцы Pixel XL столкнулись с проблемой после обновления до Android Pie

Після оновлення до Android 9.0 Pie володарі Pixel XL виявили проблему з акумулятором при використанні кабелів стандарту USB-PD. У новій версії мобільної ОС функція швидкої зарядки перестала працювати, а відображувана статус на дисплеї сигналізує власникам про повільної зарядки або зовсім її відсутність. У деяких випадках пристрій відмовлялося заряджатися від блоків живлення сторонніх виробників.

Раніше з такою проблемою стикалися і користувачі, які встановили бета-версію Android 9.0 DP4, у підсумку вона перекочувала і в релізну версію. Примітно, що перше повідомлення із скаргою на порталі Google Issue Tracker представники компанії закрили з позначкою «Неможливо виправити». Після створення аналогічної посади один із співробітників Google попросив всіх, хто зіткнувся з помилкою, надіслати докладний звіт про те, що трапилося.

На даний момент власникам Pixel XL залишається лише очікувати чергового патча, який зможе виправити цю проблему. Примітно, що на пристроях Pixel 2 і Pixel 2 XL такої помилки не спостерігалося.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code