Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Xiaomi Mi A1 порівняли по швидкості роботи з Mi5X

Нещодавно компанія Xiaomi випустила Mi A1 — свій перший смартфон на «чистій» версії Android замість фірмової прошивки MIUI 9. Апарат є повною копією представленого раніше Mi5X. Більше того, на останній вже вдалося портувати прошивку з Mi A1. Зазвичай відсутність сторонніх надбудов і оболонок робить Android швидше. Тому автор YouTube-каналу C4ETech вирішив порівняти Mi5X і Mi A1, щоб з’ясувати, яка з двох прошивок краще себе показує в плані швидкодії.

Так як обидва смартфони мають ідентичні технічні характеристики, то різниця в швидкості роботи буде залежати виключно від програмного забезпечення. Mi A1 впорався з запуском ряду додатків за 1 хвилину 2 секунди. У Mi5X пішло на цю ж задачу на 10 секунд більше. Після повторного запуску всіх програм Mi A1 закінчив з результатом 1 хвилина 21 секунда, а Mi5X — 1 хвилину 32 секунди.

Наступні тести підтвердили, що Mi A1 запускає програми швидше і довше тримає їх запущеними у фоновому режимі. Таким чином, «голий» Android все ще залишається кращим рішенням для тих, хто хоче отримати максимальну продуктивність від свого пристрою.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code