Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Xiaomi Mi8 Explorer Edition випробували на міцність

Зак Нільсон, автор YouTube-каналу JerryRigEverything, відомий своїми незвичайними тестами смартфонів на міцність. В цей раз в руки техноблогера потрапив Xiaomi Mi8 Explorer Edition з прозорим корпусом. Апарат традиційно був підданий серії суворих випробувань і навіть часткового розбирання.

Дисплей смартфона продемонстрував хорошу стійкість до подряпин — випадково пошкодити його дрібницею або ключами навряд чи вийде. Задня кришка також продемонструвала опірність до гострих предметів, як і об’єктив основної камери. Однак пластикове покриття LED-спалаху поцарапалось без усяких зусиль.

Бічні грані смартфона пошкодити виявилося легко — блогер досить швидко обдер фарбу по всьому периметру рамки і на кнопках включення/гучності, не докладаючи для цього багато зусиль. Заодно на міцність був протестований лоток для SIM-карт. З’ясувалося, що незважаючи на подряпини і зовнішні пошкодження, що його досить легко можна витягти. Нільсен також зазначив відсутність у лотка який-небудь вологозахисту.

Корпус Mi8 Explorer Edition виявився досить стійким до вигинів, витримавши дві спроби надлому. Дисплейний модуль залишився на місці, повністю зберігши працездатність. AMOLED-матриця пристрою, як і в більшості подібних випадків, після прогріву запальничкою обзавелася білою плямою, яке так і не зникло після охолодження.

По завершенні випробувань блогер розібрав смартфон і продемонстрував глядачам декоративну друковану плату, яка видніється крізь прозору задню кришку. Як і повідомлялося раніше, вона виконана з пластика і грає роль елемента дизайну.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code