Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Xiaomi пожартувала над високими цінами нових iPhone

На цьому тижні компанія Apple представила три нових iPhone, ціни на які у багатьох викликали несхвалення. Навіть iPhone XR виявився далеко не таким доступним, як очікувалося. Компанія Xiaomi не упустила можливості пожартувати над конкурентом, показавши, що можна купити замість «яблучних» новинок.

Після презентації Apple компанія Xiaomi анонсувала три набору гаджетів, які отримали назви у відповідності з новими моделями iPhone: XR, XS XS і Max. Коштують вони приблизно стільки ж, скільки і просить американська корпорація за свої смартфони в Китаї.

Замість iPhone XR компанія Xiaomi пропонує придбати за $945 смартфон Mi8 SE (6+128 ГБ), фітнес-трекер Mi Band 3, ноутбук Mi Notebook Air 12.5 (4+256 ГБ) і гарнітуру Mi Bluetooth Headset Mini.

Xiaomi пошутила над высокими ценами новых iPhone

За ціну iPhone XS ($1 266) у Xiaomi можна придбати набір із смартфона Mi Mix 2S (8+256 ГБ), фітнес-трекера Mi Band 3, ноутбука Mi Notebook Air 13.3 та гарнітури Mi Bluetooth Headset Mini.

Xiaomi пошутила над высокими ценами новых iPhone

Найдорожчий набір XS Max ($1 397) включає смартфон Mi8 (6+128 ГБ), фітнес-трекер Mi Band 3, ноутбук Mi Notebook Pro і бездротові навушники Mi Bluetooth Collar Headset.

Xiaomi пошутила над высокими ценами новых iPhone

Важливо відзначити, що вартість смартфонів Apple вказана для китайського ринку і з урахуванням податків, тоді як на американському сайті показуються ціни без податків, з-за чого вони здаються меншими, ніж в інших країнах.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code