Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як купити Xiaomi Mi Band 3 за ціною нижче офіційної

Наприкінці весни 2018 року компанія Xiaomi випустила довгождане третє покоління фітнес-трекера Mi Band. Як і попередники, він пропонує один з кращих на ринку співвідношення ціна/якість, а також довго працює від одного заряду, має повноцінний захист від води, оснащений пульсометром і вміє показувати попередження. На AliExpress аксесуар зараз можна придбати за ціною нижче офіційної.

 Как купить Xiaomi Mi Band 3 по цене ниже официальной

У порівнянні з попередником Mi Band 3 отримав збільшений OLED-екран, на якому відображається ще більше корисної інформації. Прямо з браслета можна дізнатися, що за повідомлення вам прийшло, хто дзвонить, актуальну погоду, прогрес фізичного тренування та інше. Як результат, вам не потрібно буде зайвий раз діставати смартфон з кишені або сумки, що особливо актуально у переповненому транспорті або на нараді. Ведучі активний спосіб життя користувачі явно оцінять наявність вбудованого датчика серцебиття і можливість відслідковування кількості пройдених кроків, спалених калорій і іншу інформацію. Крім того, Mi Band 3 може визначати фази сну.

Важливою особливістю Mi Band 3 є захист від води за стандартом IP68, а значить його можна не знімати в душі або під час плавання в басейні. Крім того, трекер працює від одного заряду близько 20 днів. Як і раніше, управління гаджетом і повноцінна інформація про спортивні здобутки знаходяться в спеціальному мобільному додатку для Android і iOS.

Как купить Xiaomi Mi Band 3 по цене ниже официальной

Зараз Mi Band 3 можна придбати на AliExpress за спеціальною ціною від $22,99.

Перейти до замовлення Xiaomi Mi Band 3

Зазначена вартість актуальна на день публікації, а кількість пристроїв обмежена.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code