Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як отримати Mi Band 3 безкоштовно та з користю для здоров’я

Добре, коли виробники піклуються про своїх покупців, радуючи їх якісною продукцією, новими функціями і надаючи довгу постпродажную підтримку. Але ще краще, коли корпорації думають не тільки про заробіток. Компанія Xiaomi оголосила про проведення благодійного забігу, в якому кожен крок буде переведений в реальні гроші. Всі учасники безкоштовно отримають фітнес-трекер Mi Band 3, а зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу хворим дітям.

Как получить Mi Band 3 бесплатно и с пользой для здоровья

Mi Pop Run — всесвітній благодійний забіг. Компанія прагне популяризувати спортивний спосіб життя, і тому 29 вересня, у суботу, марафон Mi Pop Run вперше пройде в Росії.

Для участі у заході необхідно зареєструватися на спеціальному сайті до 23:00 (МСК) 23 вересня 2018 року. Забіг пройде в Москві. Відібраним учасникам буде розіслана вся інформація про час і місце проведення Mi Pop Run допомогою електронної пошти чи телефону до 27 вересня, 23:00.

Учасники, які пробіжать увесь маршрут тривалістю приблизно 3 км, отримають на пам’ять фітнес-трекер Mi Band 3 з ексклюзивною гравіюванням «Mi Pop Run Росія». Всі кроки за час забігу будуть враховані і переведені в пожертви для благодійного фонду «Лінія життя», який рятує важкохворих дітей.

Умови та реєстрація в забігу

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code