Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як правильно вибрати робот-пилосос?

Роботи-пилососи стають все популярнішими. Якщо зайти в будь-який інтернет-магазин, то очі розбіжаться від різноманітності моделей. І всі вони дуже схожі зовні, але відрізняються можливостями. На що варто в першу чергу звернути увагу при виборі? Як підібрати оптимальну модель? І чи потрібен взагалі такий пилосос?

Потужність

Якість прибирання в чому залежить від потужності двигуна. Чим вона вища, тим більш важкі частинки сміття здатний зібрати пилосос. Варто також пам’ятати, що для прибирання килимів зазвичай потрібна велика потужність, ніж для гладких поверхонь. Важливо відзначити: потужність пилососа безпосередньо впливає на час автономної роботи, тому переконайтеся, що обрана модель зможе прибрати потрібну площу — ця інформація завжди вказується в характеристиках пилососа.

 

Орієнтація у просторі

Головна фішка роботів-пилососів полягає в можливості самостійної навігації. Але різні моделі відрізняються різним набором датчиків. Найпростіші їздять від краю до краю приміщення, уникаючи перешкод. Більш дорогі вже вміють будувати карти і оптимальні маршрути прибирання, виконуючи максимум роботи при мінімальній витраті енергії. Якщо ж у вас в квартирі або будинку є сходи, то важливим критерієм є наявність в пилососі датчика, що запобігає падіння з висоти.

Как правильно выбрать робот-пылесос?

Варто також пам’ятати, що більшість пристроїв вміють виконувати лише сухе прибирання, збираючи сміття з підлоги. Для кращого ефекту варто придивитися до пилососів з можливістю вологого прибирання. Вони оснащуються спеціальними резервуарами для води та спеціальної мікрофіброю,яка кріпиться до днища.

 

Ємність контейнера

Как правильно выбрать робот-пылесос?

Ємність контейнера для сміття, як не дивно, також впливає на якість прибирання. Якщо є велика площа або з тваринами, то варто придивитися до пилососів з великим контейнером.

 

Режими прибирання

Сучасні роботи-пилососи підтримують різні режими прибирання. Будь-яка модель має автоматичний режим, коли пилосос самостійно їздить по приміщенню і збирає все сміття з підлоги. Корисним є режим прибирання по периметру, в якому робот переміщається уздовж стін, вичищаючи кути, де збирається найбільше пилу. В деяких моделях можна ставити крапку, де в даний момент потрібно провести очищення. Також зустрічається режим турбо, в якому пилосос прибирає особливо ретельно і з більшою потужністю — актуально для килимових покриттів.

 

Шум при роботі

Как правильно выбрать робот-пылесос?

Всі пилососи видають шум при роботі. Часто цей параметр залежить від потужності всмоктування. Але виробники навчилися робити конструкцію роботів таким чином, щоб мінімізувати видаваний ними звук. З деякими моделями можна дивитися телевізор під час прибирання. Як правило, виробники вказують значення рівня шуму в описі пристрою.

 

Відгуки

Визначившись з моделями, не забувайте ознайомитися з відгуками інших користувачів в інтернет-магазинах і на форумах. Часто там можна дізнатися більш детальну інформацію про реальну експлуатації пилососа, особливості конкретної моделі і можливі нюанси.

 

Ціна

Вартість гаджета грає не останню роль при виборі. Вона залежить від безлічі факторів, таких як потужність всмоктування, підтримувані режими роботи, кількість датчиків та інше. Не завжди варто гнатися за самими дорогими моделями — для початку варто визначитися з тим, які функції вам дійсно потрібні, і виходячи з цього зробити вибір.

 

Приклад

Как правильно выбрать робот-пылесос?iLife A40

iLife A40 обладнаний V-подібної щіткою для ретельного прибирання килимових покриттів від всілякого сміття. В апараті використовується контейнер збільшеного об’єму на 450 мл, що дозволяє рідше його очищати. Пилосос працює в автономному режимі, уникаючи зіткнень з перешкодами, і підтримує кілька режимів прибирання: автоматичний, точковий, прибирання по периметру і підвищеної потужності.

A40 розпродають на Tmall за 8 840 рублів. Також виробник пропонує за зниженою ціною і інші моделі.

Дізнатися детальніше про iLife A40

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code