Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Які пристрої і коли отримають Android 9 Pie

Sony, Vivo і Huawei анонсувала оновлення до Android 9 Pie для деяких фірмових смартфонів. Остання версія мобільної ОС Google вийшла 7 серпня і відразу ж з’явилася на Pixel і Essential Phone. Тепер стало відомо, які інші смартфони і коли отримають «пиріг».

Какие устройства и когда получат Android 9 Pie

Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20, Honor 10 і Honor V10 вже обзавелися бета-версій нової ОС. Повідомляється, що прошивку випустили для обмеженого числа тестувальників ще 6 серпня. За словами представників Huawei, розробники намагаються максимально оптимізувати нову версію під свої пристрої.

Какие устройства и когда получат Android 9 Pie

Sony також анонсувала вихід прошивок на базі Android 9 Pie однією з перших. Нову версію ОС отримають моделі Xperia XZ2, Xperia XZ2 Compact, Xperia XZ2 Premium, Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact і Xperia XZ Premium. Японська компанія пообіцяла випустити оновлення в період з вересня по листопад.

Какие устройства и когда получат Android 9 Pie

Vivo X21 стане першим смартфоном компанії, який отримає Android 9 Pie. Реліз запланований на четвертий квартал 2018 року, проте точна дата не повідомляється.

Нагадаємо, Android 9 Pie запропонує два головних поліпшення: оптимізацію під дисплеї з вирізом і прискорений запуск додатків.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code