Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Які смартфони Nokia буде оновлено до Android Pie

Смартфони Pixel і Essential вже почали отримувати новітню операційну систему Android 9.0 Pie, а інші виробники поки що тільки готуються до масштабного оновлення. Компанія HMD Global опублікувала список пристроїв Nokia, які отримають свій «шматок пирога» в осяжному майбутньому. Для деяких користувачів він може виявитися приємним сюрпризом.

Какие смартфоны Nokia обновятся до Android Pie

У список на отримання Android 9.0 Pie увійшли наступні моделі: Nokia 1, Nokia 2, Nokia 2.1, Nokia 3, Nokia 3.1, Nokia 5, Nokia 5.1, Nokia 6, Nokia 6.1, 6.1 Plus, Nokia 7 і 7 Plus, Nokia 8, Nokia 8 Sirocco, Nokia Nokia X6 і X5. Таким чином, нову версію мобільної ОС від Google отримають всі актуальні моделі компанії. В тому числі і бюджетні смартфони, що входять в програму Android One.

Першим до Android 9.0 оновиться Nokia 7 Plus, раніше вже брав участь у програмі попереднього тестування. Потім нову версію прошивки «выкатят» для Nokia 8 і 8 Sirocco. Представники компанії відзначили, що апдейт буде проходити поетапно. За їх словами, це забезпечить якісний і перехід на нове. Конкретних дат, на які намічено оновлення того або іншого пристрою, HMD Global поки не повідомляє.

Нагадаємо, що реліз Android 9.0 Pie відбувся 6 серпня 2018 року. Новітня ОС від Google отримала ряд поліпшень і змін, в тому числі систему управління жестами, нові функції персоналізації та оптимізацію енергозбереження.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code