Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Засідка стала вдвічі спритніше

Не хочеш платити штрафи за кермом? Засідка знає, як їх не отримувати! Ми провели опитування серед користувачів після минулого релізу, попрацювали над помилками, наробили нових, і в підсумку повністю переробили модуль роботи з картами. Тепер клієнт працює вдвічі швидше. Так само КПК отримав доступ до сервісу “карта швидкостей”.

Ми підготували повноцінну версію для Java, що включає в себе можливість мобільного реєстрації та доступу до контакт-листу і функцій листування. Оттестировано на Nokia 5800 і SE w850i з зовнішнім BT-GPS-приймачем. У проекті з’явився пункт Моє місто, де все найкраще і популярний по місту буде зібрано в одному місці. Перероблений пошук. Тепер він розширений аж до пошуку по містах.

До Засідці приєдналося ще кілька міст і тепер їх вже більше 20-ти. Ми відкрили реєстрацію для жителів близького зарубіжжя: Казахстан, Україна, Білорусь welcome. І про нас почали писати федеральні ЗМІ.

Хочу від особи розробників подякувати всіх тих, хто вже брав участь в проекті на етапі тестування. Спасибі за терпіння і ідеї. Нагадую, що реєстрація і участь безкоштовні.

Сайт проекту: zasada.com

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code