Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Android 8.0 Oreo портувати на одні з найпопулярніших смартфонів

Минулого тижня відбувся реліз Android 8.0 Oreo. Поки що оновитися до нової версії операційної системи можуть тільки власники пристроїв Pixel і Nexus. Всім іншим доведеться чекати, коли виробники оптимізують ОС під свої девайси, або ж появи неофіційних збірок від сторонніх розробників. Наприклад, творці Lineage OS раніше оголосили про створення Lineage OS 15.0 на базі Android 8.0 Oreo. У числі перших оцінити нову версію Android вже можуть власники деяких популярних смартфонів.

Android 8.0 Oreo портировали на одни из самых популярных смартфонов

Розробник jhenrique09 з форуму XDA зумів перенести Android 8.0 Oreo на Xiaomi Redmi Note 3 з процесором Snapdragon. На даний момент в прошивці не працюють функції налаштування точки доступу Wi-Fi, USB-модем і VoLTE, що для першої версії — досить непоганий результат. Завантажити Android 8.0 Oreo на Xiaomi Redmi Note 3 можна за цим посиланням.

Інший розробник з того ж ресурсу створив неофіційну прошивку Lineage OS 15 на базі Android 8.0 Oreo для Xiaomi Redmi Note 4. Дана збірка поки не рекомендується до установки, так як в ній занадто багато неробочих функцій, включаючи Baseband і Bluetooth. Бажаючі можуть завантажити за цим посиланням.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code