Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Apple випустила свідомо неякісний iPhone

В історії Apple було кілька невдалих моментів, пов’язаних з випуском iPhone. Можна згадати проблеми з антенами в iPhone 4, облазять фарбу і царапающийся корпус iPhone 5 або легко згинаються iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Як виявилося, про одному з цих недоліків компанія знала, але все ж вирішила пустити неякісний апарат у виробництво.

Apple выпустила заведомо некачественный iPhoneiPhone 6 і iPhone 6 Plus

В рамках судового процесу проти Apple у справі проблем з сенсорним екраном в iPhone 6 і iPhone 6 Plus гнучкості корпусу з’ясувалося, що компанія знала про недостатній міцності смартфонів. Дана інформація була виявлена у внутрішніх документах «яблучної» корпорації, наданих суду.

Згідно з внутрішнім тестам Apple, iPhone 6 був у 3,3 рази більше схильний до вигину, ніж iPhone 5S, тоді як iPhone 6 Plus за рахунок великих розмірів гнувся в 7,2 рази сильніше попередньої моделі.

Через два роки після виходу iPhone 6 і iPhone 6 Plus їх власники почали масово скаржитися на проблему з тачскріном. Екран повністю переставав реагувати на дотики або ж робив це з перебоями. Більш того, на дисплеї з’являлися сірі смуги. Як з’ясувалося, проблеми були пов’язані саме зі схильністю смартфонів до згинання. Навіть якщо користувач обережно звертався з пристроєм, найменший вигин в кишені або сумці призводив до того, що контролер сенсорного екрану, припаяний до материнської плати, виходив з ладу із-за низької якості припою.

У травні 2016 року Apple додала в корпус проблемних iPhone епоксидну смолу, щоб зміцнити конструкцію, але визнавати проблему з недостатньою жорсткістю пристроїв компанія поки не має наміру.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code