Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Камера iPhone XS Max вразила кінорежисера

Кінорежисер Річард Лекі, відомий за фільмами «Сухе закляття» і «Коричнево-червоний світанок», відчув камеру нового iPhone XS Max. За його словами, компанії Apple вдалося домогтися настільки хорошого результату, що немає ніякої необхідності використовувати сторонній софт з ручними настройками. Він зняв демонстрацію можливостей смартфона і детальніше розповів про свої враження.

«Apple, ви закрутили мені голову, коли я намагався зрозуміти, до якого чаклунства ви вдалися у цьому телефоні. Камери iPhone XS Max, XS і XR знімають зображення, які перевищують суму з частин. І хоча це був лише рік моделі “S”, не слід недооцінювати значимість і вплив виконану Apple роботи по обробці зображення в реальному часі. З iPhone XS Max я зміг записати чисте відео в умовах дуже низької освітленості. Воно було не тільки без шумів, але і з великою кількістю інформації про колір темних частинах зображення, ніж у iPhone попереднього покоління, якими мені доводилося знімати», — розповів Річард Лекі.

«Судячи з поведінки камери при яскравому і нормальному освітленні, здається, що значення яскравості не визначаються фіксованими ISO або гамма-перетворенням, як це було б у випадку з традиційними камерами. Тут є щось ще. Щось динамічне, що змінюється у відповідності з деякою комбінацією змінних, пов’язаних з аналізом сцени в реальному часі. Воно навіть може робити окремі локальні коригування для різних частин зображення, що було б надзвичайно вражаючим, якщо це дійсно працює так», — зазначив кінорежисер.

Ймовірно, Річарда Лекі вразила робота режиму HDR Smart, який з’явився в нових моделях iPhone. Він робить безліч знімків, щоб «витягнути» максимум інформації з світлих і темних областей кадру. Також кінорежисер був вражений тим, як смартфон позбавляється від шумів на знімку. Він вважає, що ця опція застосовується до певних частинах фотографії, де це потрібно, а не до всього кадру в цілому.

Кінорежисер визнає, що камера iPhone XS Max здатна краще і правильніше виставити налаштування, ніж якщо б він займався цим вручну.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code