Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

На Xiaomi Mi5X все ж вдалося портувати «голий» Android

Минулого тижня представила компанія Xiaomi Mi A1 — свій перший смартфон в рамках програми Android One. Він поставляється з «чистою» версією Android 7.1.2 Nougat замість фірмової прошивки MIUI. У всьому іншому це повна копія поданого раніше Xiaomi Mi5X. Обидва смартфона ідентичні як зовні, так і в плані технічних характеристик. Тому деякі власники Mi5X спробували перенести прошивку з Mi A1 на свої пристрої, і в підсумку отримали «цеглини». Тепер же з’ясувалося, що деяким все ж вдалося здійснити задумане.

На Xiaomi Mi5X всё же удалось портировать «голый» Android

В Xiaomi Mi A1, як і в смартфонах лінійки Pixel, використовується подвійна A/B-система. Її суть полягає в тому, що коли пристрій отримує оновлення автоматично завантажується і встановлюється на другий системний розділ без участі користувача. Йому потрібно просто перезавантажити смартфон, щоб другий розділ замінив перший.

Розробнику під ніком heli0us вдалося зробити повністю робочу модифіковану версію прошивки з Mi A1 для Mi5X. Скачати прошивки з «чистою» версією Android 7.1.2 Nougat для Mi5X можна за посиланням. Гарною новиною для всіх власників Mi5X є і те, що Mi A1 до кінця року буде оновлено до Android Oreo, а значить вони теж зможуть отримати нову версію Android.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code