Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Nokia Lumia 830 виявлений серйозний виробничий брак

 

В мережі почали з’являтися численні повідомлення від власників смартфона Nokia Lumia 830 про досить серйозне виробничому шлюбі. З їхніх коментарів на різних ресурсах і фотографіями слід, що у деяких моделях Lumia 830 частина дисплея “відходить” від корпусу клавіш регулювання гучності, починаючи від роз’єму для навушників і закінчуючи кнопкою живлення. Якщо натиснути на екран у цьому місці, то дисплей встає на місце, але через якийсь час проблема виникає знову. З-за цього пил може потрапляти всередину пристрою під дисплей або на об’єктив камери, а при падінні телефону екран і зовсім може відлетіти від корпусу.

В Nokia Lumia 830 обнаружен серьёзный производственный брак

В Nokia Lumia 830 обнаружен серьёзный производственный брак

В Nokia Lumia 830 обнаружен серьёзный производственный брак

У разі, якщо ви є власником даного смартфона і він ще знаходиться на гарантії, то рекомендуємо уважно дослідити його на наявність такого роду шлюбу, щоб замінити його, бо в майбутньому це може привести до серйозних наслідків. Якщо ж ви збираєтеся придбати Lumia 830, то перед покупкою обов’язково перевірте його, натиснувши на екран у вищевказаних місцях.

Якщо серед наших читачів є власники даного апарату, то відпишіться в коментарях, ви зіткнулися з подібною проблемою і чи вдалося вам замінити бракований смартфон?

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code