Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Нові навушники Razer Nari Ultimate дозволяють відчувати звук

Слідом за анонсом гарнітури для стримерів компанія Razer представила нові геймерські навушники Nari Ultimate. Зовні вони схожі на попередні моделі від виробника з такими ж масивними круглими чашками, але не обійшлося без цікавих особливостей. Головною стала фірмова технологія Haptic, відповідальна за підвищення ефекту занурення в події на екрані за рахунок вібрації.

Новые наушники Razer Nari Ultimate позволяют ощущать звук

У більшості навушників з вібровіддачею ця сама вібрація однакова для будь-якого вибуху і гучного звуку. В Razer пішли далі і розробили технологію Haptic, яка адаптує вібро безпосередньо під звук. Вібромотори в навушниках пов’язані зі звуковими каналами і підсилюють звуки в залежності від розташування їх джерел у віртуальному світі. Наприклад, якщо постріл або вибух був праворуч, то і вібрація в основному буде з тієї ж сторони. Все це повинно сприяти більш глибокого занурення в ігровий процес.

Новые наушники Razer Nari Ultimate позволяют ощущать звук

Крім вібрації ефект присутності також посилює технологія об’ємного звучання THX Spatial Audio, знайома геймерам за гарнітура Razer Kraken Tournament Edition. Вона дозволяє підсилити будь-який звук, створюючи відчуття просторового звучання і перебування користувача в центрі подій.

Новые наушники Razer Nari Ultimate позволяют ощущать звук

Корпус навушників виготовлений з легкого пластику, що сприяє більшого комфорту при затяжних ігрових сесіях. Настроюється наголов’я виконано з алюмінію для більшої міцності конструкції і має м’який обідок. Чашки отримали поворотну конструкцію, що зручно при транспортуванні. Великі амбушюри виконані з піни з ефектом пам’яті. Мікрофон гнучкий і при непотрібності ховається всередині лівої чашки. Там же знаходиться коліща гучності. По боках нанесені логотипи Razer з фірмовою настроюваної підсвічуванням Chroma.

Новые наушники Razer Nari Ultimate позволяют ощущать звук

Razer Nari Ultimate підтримують бездротове, так і дротове підключення. Вони сумісні з комп’ютерами під управлінням Windows і macOS, ігровими консолями і мобільними пристроями.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code