Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Інсайди #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки від NVIDIA

У новому випуску Інсайдів: Qualcomm вже працює над Snapdragon 865; Xiaomi готує ультратоповую версію флагмана Mi8; RED Hydrogen One з голографічним екраном скоро надійде у продаж; iPhone замінить паспорт; нові відеокарти NVIDIA будуть «гарячими».

Qualcomm вже працює над Snapdragon 865

Як стало відомо раніше, Qualcomm почала масове виробництво Snapdragon 855 на базі 7-нм технології FinFET в червні. Одночасно з цим американський техногигант взявся за створення чіпсетів нового покоління Snapdragon 865, причому мова йде не про креслярському етапі розробки, а про повноцінне тестування перших референсних зразків платформи.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Передбачається, що при створенні Snapdragon 865 Qualcomm знову звернеться за допомогою до Samsung, причому використовує 7-нм EUV-літографію. Крім того, в пробному режимі може вийти обмежена партія процесорів, виготовлених за 5-нм технології. Такі рішення будуть відрізнятися зниженим енергоспоживанням, проте в даний час технологія несе певні ризики при масовому виробництві, тому основна партія Snapdragon 865 буде створена на 7 нм.

 

Xiaomi готує ультратоповую версію флагмана Mi8

В останній день весни Xiaomi представила головний смартфон року — флагман Xiaomi Mi8. Представлений гаджет обмежений 6 ГБ оперативної пам’яті, проте свіжий тизер в китайській соціальній мережі Weibo натякає на дебют просунутої версії з 8 ГБ ОЗУ. Досі таким об’ємом пам’яті володів лише Mi8 Explorer Edition.

Нинішня топова версія Xiaomi Mi8 оцінюється в $515. Ціна на майбутню новинку з 8 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті в даний час невідома.

 

RED Hydrogen One з голографічним екраном скоро надійде у продаж

Смартфон RED Hydrogen One, представлений на закритому заході навесні цього року, повинен був надійти у продаж 31 серпня цього року, однак з-за ряду технологічних проблем на цьому тижні стало відомо, що офіційно попередні замовлення інноваційного апарату переносяться на 9 жовтня. З 2 листопада в Америці і Мексиці можна буде придбати RED Hydrogen One в чорному алюмінієвому корпусі за ціною $1 295. Пізніше в продаж надійде версія з титану.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Користувачі, предзаказавшие смартфон раніше, зможуть при бажанні отримати девелоперський зразок з незавершеним апаратно-програмним комплексом для налагодження додатків.

 

iPhone замінить паспорт

Компанія Apple зареєструвала в USPTO патент, який описує технологію підтвердження особи з допомогою iPhone. Згідно з документом, iPhone можна буде використовувати як передавач малого радіусу дії для зберігання облікових даних людини, виданих державними органами влади. Наприклад, це можуть бути водійські права або паспорт.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Облікові дані, що зберігаються в телефоні, такі як ім’я, адреса і дата народження, можуть потім використовуватися в якості підтвердження особи власника телефону. При запиті на інформацію господар iPhone може використовувати пароль, відбиток пальця або розпізнавання обличчя (на iPhone X) для аутентифікації особистості, що звільнить його від надання офіційних документів. Наприклад, це може бути використане на закритих підприємствах, де використовується пропускна система доступу.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

У будь-якому випадку, подібні нововведення вимагають складного міжвідомчого узгодження, а тому швидкого впровадження системи очікувати не варто.

 

Нові відеокарти NVIDIA будуть «гарячими»

Виробник кулерів Colorful представив на виставці Computex три референсні карти iGame NEXT GENERATION, які можуть відображати новий дизайн майбутніх відеокарт NVIDIA. Вперше за багато років Colorful показала двовентиляторні кулери, що натякає на збільшення тепловиділення з боку графічних чіпів і потреба в більш інтенсивному охолодженні.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Одночасно з цим в мережі з’явилася нова інформація про розробку 3D-відеокарт NVIDIA під брендом GeForce RTX 2080, RTX 2070 і GTX 2060. У них буде використана пам’ять GDDR6, а відеокарта Titan RTX дебютує з HBM2.

Инсайды #1389: Qualcomm Snapdragon 865, RED Hydrogen One, Xiaomi Mi8, новинки от NVIDIA

Повідомляється, що NVIDIA Titan RTX буде коштувати $3 000 та по потужності на 50% обжене GeForce GTX 1080 Ti. Схожий приріст продуктивності покажуть і інші відеокарти нового покоління:

  • GeForce RTX 2080 з 8 ГБ пам’яті GDDR6, ціна $500-$700, приріст продуктивності в порівнянні з GeForce GTX 1080 — 50%;
  • GeForce RTX 2070 з 7 ГБ пам’яті GDDR6, ціна $300-$500, приріст продуктивності в порівнянні з GTX 1070 — 40%;
  • GeForce GTX 2060 з 5 ГБ пам’яті GDDR6, ціна $200-$300, приріст продуктивності в порівнянні з GTX 1060 — 27%;
  • GeForce GTX 2050 з 4 ГБ пам’яті GDDR5, ціна $100-200, приріст продуктивності в порівнянні GTX 1050 Ti — 50%.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code