Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

OnePlus розширила підтримку своїх смартфонів

Компанія OnePlus поділилася з фанатами планами щодо підтримки своїх пристроїв. Для цього виробник оголосив про запуск програми OnePlus Software Maintenance Schedule. Так, були переглянуті терміни випуску нових версій Android і патчів безпеки для смартфонів. Користувачі сприйняли новину неоднозначно.

OnePlus расширила поддержку своих смартфонов

Згідно з новими планами OnePlus, компанія буде випускати оновлення Android протягом 24 місяців, а апдейти безпеки — протягом 36 місяців. Ці зміни відносяться до OnePlus 3/3T, OnePlus 5/5T і OnePlus 6.

Користувачі справедливо помітили, що OnePlus 3T повинен оновитися до Android P, так як апарат надійшов у продаж в листопаді 2016 року, а нова версія ОС вийде орієнтовно в серпні цього року. Але представники OnePlus написали, що на тижні для OnePlus 3 і 3T вийде остання збірка Open Beta, а потім, на початку липня, вони випустять стабільну версію OxygenOS. Заодно в повідомленні йдеться про важливе анонсі з приводу поновлення цих смартфонів:

Згідно OnePlus Software Maintenance Schedule, OnePlus 3 і 3T будуть отримувати регулярні оновлення OTA до листопада 2018 року, і потім ще рік — розширені патчі безпеки Android. Ми з нетерпінням чекаємо можливості представити вам більш цікаві новини з оновлення версій Android для OnePlus 3/3T в найближчі місяці, слідкуйте за оновленнями.

OnePlus расширила поддержку своих смартфоновOnePlus 3T

Багато сприйняли це повідомлення як натяк на можливе оновлення OnePlus 3 і 3T до Android P. Крім того, представники OnePlus написали, що при випуску оновлень вони будуть враховувати терміни виходу T-версій. Залишається лише дочекатися листопада, щоб дізнатися, чи довго OnePlus має намір підтримувати свої пристрої.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code