Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Оновлення до iOS 12 «зламало» гаджети Apple

Оновлення до iOS 12 не тільки розширив функціональність «яблучних» гаджетів, але і додало їх власникам проблем. Через всього кілька днів після анонсу iPhone XS і iPhone XS Max з неприємним багом зіткнулися власники нових апаратів, так і володарі «старичків», завантаживші свіжу версію операційної системи від Apple.

Обновление до iOS 12 «сломало» гаджеты Apple

На офіційному форумі Apple почали з’являтися повідомлення, що свідчать про проблеми, пов’язаних з зарядкою як новітніх iPhone, так і попередніх моделей лінійки, оновлених до iOS 12, включаючи планшети iPad. Апарати відмовляються заряджатися як за допомогою кабелю, так і в деяких випадках від бездротових зарядних пристроїв.

Деякі користувачі відзначають, що їх смартфон не заряджається ні за яких обставин, у інших провідна зарядка починає працювати тільки при включеному екрані, а у кого-то смартфон починав заряджатися лише після того, як в смартфон вставили кабель і активували дисплей, при цьому зворотна послідовність не працювала.

Проблема спостерігається тільки на смартфонах і планшетах, оновлених до iOS 12. Ймовірно, помилка пов’язана з функцією безпечного режиму, призначеного для обмеження несанкціонованого доступу до пристроїв. Після години неактивності спеціальна утиліта відключає передачу даних через порт Lightning для запобігання доступу до даних.

Ця міра була прийнята для захисту від злому смартфона хакерами або спецслужбами. Судячи з усього, при підключенні пристрою до зарядці з вимкненим екраном програма дає збій і відключає гніздо повністю, включаючи можливість зарядки апарату.

У Apple вже вивчили відгуки користувачів і порадили заряджати «постраждалі» гаджети тільки оригінальним мережевим адаптером, уникаючи підключення до PC і інших пристроїв. Власникам таких пристроїв залишається лише сподіватися, що знайдену програмну помилку виправлять з черговим оновленням прошивки.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code