Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Тизер нового флагмана HTC наповнений нутрощами конкурентів

На представленому недавно тизер нового флагмана HTC уважні користувачі запримітили щось незвичайне — компоненти смартфонів від інших виробників. Дану інформацію підтвердили фахівці ресурсу iFixit, які займаються ремонтом гаджетів. Представники HTC вже дали пояснення.

Тизер нового флагмана HTC наполнен внутренностями конкурентов

На представленому тизері співробітники iFixit дізналися як мінімум два динаміка і вибромотора Taptic Engine з iPhone і, можливо, кілька компонентів зі смартфонів Samsung. В HTC заявили, що тут немає ніякої помилки, — в цьому і була основна задумка тізера.

Ми раді, що люди так уважно вивчають наш тизер. Абсолютно вірно, що вони помітили деталі від різних моделей телефонів, адже вони демонструють безлад частин (специфікацій), які наші конкуренти несамовито запихають в свої пристрої, в той час як простір в центрі, позначає наступний смартфон HTC, демонструє, що гаджет є чимось більшим, ніж набором його специфікацій.

Щоб з’ясувати все до кінця, жоден з компонентів, зображених у тизері, не з’явиться в телефоні, який ми представимо 23 травня. Людям необхідно буде зайти на htc.com в цей день, щоб дізнатися більше.

Тизер нового флагмана HTC наполнен внутренностями конкурентов

Тим часом про новий флагман HTC вже відомо буквально все, включаючи подробиці, що стосуються його зовнішнього вигляду і технічних характеристик.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code