Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Військові модернізували підводний човен за допомогою контролера Xbox 360

У розпорядження американського флоту надійшла атомна субмарина, оснащена досить цікавим обладнанням. Думаєте, ігрові консолі потрібні тільки для розваг, і вони не здатні допомогти в побуті? Як би не так. Якщо ви любитель різноманітних військових симуляторів, що дозволяють відчути себе відважним моряком, танкістом або командувачем грізною армадою, — у нас для вас найцікавіші новини. Виявляється, армії потрібні люди, які вільно володіють геймпадом.

Военные модернизировали подлодку с помощью контроллера Xbox 360

У минулі вихідні В Гротоне, штат Коннектикут, на озброєння Військово-морських сил США прийняли ядерну підводний човен USS Colorado SSN-788. Чим ця звістка може зацікавити любителів відеоігор? Субмарина, оснащена новою технологією: замість звичних як перископи на кораблі використовують кілька обертових камер і підключені до них монітори. Правда, як виявилося, керувати цим механізмом досить проблематично: спеціальний маніпулятор не тільки дуже дорогий, але і не дуже-то інтуїтивно зрозумілий і аж ніяк не легкий у використанні. Як бути, що робити? Вирішення проблеми прийшло несподівано — до системи підключили… геймпад консолі Xbox 360.

Як приставка опинилася під рукою і кому прийшла в голову ідея замінити оригінальний механізм ігровим контролером — не ясно, але результат оцінили всі. Флот заощадив значну суму на купівлю нового обладнання, а морякам не знадобилося витрачати багато часу на знайомство з управлінням (думали, військовим колись грати у відеоігри?) USS Colorado став першим кораблем, оснащеним настільки цікавою технологією, але далеко не останнім: ВМФ США планує в недалекому модернізувати всі підводні човни типу «Вірджинія».

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code