У сучасному світі ергономіка відіграє далеко не останню роль при виборі нового мобільного пристрою. Виробники смартфонів в будь-якій ціновій категорії давно воліють пластику більш преміальні матеріали – скло і метал, за рахунок чого зменшується товщина корпусу. Якщо 4-5 років тому найчастіше йшлося про смартфонах товщиною 8-10 мм, то сьогодні корпус більше 9 мм вважається неприйнятним навіть в середньому ціновому сегменті. У цьому дайджесті ми зібрали найцікавіші смартфони 2015-2016 рр .. випуску з корпусом, чия товщина складає менше 7,5 мм.
Bluboo Xtouch
Bluboo Xtouch виконаний зі скла і алюмінієвого каркаса товщиною 7,5 мм. Незважаючи на свою мініатюрність, в Xtouch встановлено 5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю Full HD, восьмиядерний процесор MediaTek MT6753, 3 ГБ оперативної пам’яті, батарею на 3 050 мАч, сканер відбитків пальців. У Bluboo Xtouch підтримує використання двох SIM-карт і карти microSD для розширення базового накопичувача об’ємом 32 ГБ. Виробник гарантує більше місяця автономної роботи в режимі очікування при знаходженні в мережах 3G.
Cubot S550 Pro
Cubot S550 Pro відрізняється 5,5-дюймовим дисплеєм і батареєю на 3 000 маг, при цьому товщина алюмінієвого корпусу складає всього 7 мм Смартфон представлений в досить суворої формі з сенсорними кнопками, які розташовані під екраном. Сканер відбитків пальців також пропонується за умовчанням, але встановлений на задній панелі. Завдяки енергоефективному чотирьохядерному процесору і 720p-екрану, смартфон витримує повний день роботи. В якості бонусу – підтримка USB OTG.
Elephone P9000
Elephone P9000 добре знайомий нашим читачам: він неодноразово з’являвся в стрічці новин і навіть потрапив в редакцію на огляд. Апарат працює на процесорі Helio P10 від MediaTek, який забезпечує достатню продуктивність в іграх і відео на 5,5-дюймовому Full HD-екрані. В парі з чіпсетом встановлено 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті та двоядерний GPU. Elephone P9000 оснащений новомодним USB Type-C, через який можна швидко заряджати акумулятор. Як приємних бонусів можна не відзначити бездротову зарядку, NFC і дактилоскопічний сканер. Товщина корпусу складає скромні 7,3 мм.
Honor Note 8
Honor Note 8 нечасто зустрічається в руках рядових користувачів по одній простій причині: діагональ екрана становить 6,6 дюйма, з-за чого смартпэдом доведеться користуватися виключно двома руками. Це підходить далеко не всім, проте варто пам’ятати про очевидні переваги пристрою: восьмиядерний процесор Kirin 955, добре зарекомендував себе серед користувачів, 4 ГБ оперативної пам’яті, Quad HD-екран, виконаний за технологією Super AMOLED, ємна батарея на 4500 мАч. Все це вмістилося в тонкому корпусі на 7,18 мм. Honor Note 8 підтримує Wi-Fi на частотах 2,4 і 5 ГГц, а також оснащений портом USB Type-C.
Huawei Mate 9 Pro
Якщо про класичної версії Huawei Mate 9 з 5,9-дюймовим екраном ми чули вже досить багато, то Pro-версія чомусь часто залишається без уваги. В Huawei Mate 9 Pro встановлений більш комфортний для використання 5,5-дюймовий AMOLED-дисплей з вигнутими краями, високою контрастністю, 100% охопленням NTSC і тонким 7,5-мм корпусом. За продуктивність відповідає восьмиядерний процесор Kirin 960 в парі з 4 або 6 ГБ швидкої оперативної пам’яті LPDDR4. Більшість інших характеристик співпадає з звичайною версією: якісна камера, великий флеш-накопичувач і батарея на 4 000 маг з функцією швидкого поповнення заряду.
Huawei Nova
Huawei Nova з нової однойменної лінійки був представлений у другій половині 2016 року і вже після презентації стало ясно – модель вийшла вдалою. Тонкий корпус з металу товщиною всього 7 мм нагадує Nexus 6P з усіма сильними сторонами – виділена область камери, тильний сканер відбитків пальців, 5-дюймовий чіткий дисплей високого дозволу з великими кутами огляду і продуктивна “начинка”. Значну частку лояльності приніс чіпсет від Qualcomm, який традиційно користується популярністю серед користувачів. В Huawei Nova можна встановити дві SIM-карти і карту пам’яті.
Kenxinda R6
Бренд з важковимовною назвою не надто поширений в Росії, хоча за скромною ціною можна отримати дійсно вражаючі характеристики. Kenxinda R6 пропонує комфортний для ігор і перегляду відео 5,2-дюймовий Full HD-екран, восьмиядерний процесор, 2 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і розширювану внутрішню пам’ять. Смартфон володіє розширеною підтримкою навігаційних систем GPS, ГЛОНАСС і Beidou. Товщина металевого корпусу складає всього 6,9 мм Всередині встановлена батарея на 2 650 маг. Kenxinda R6 не ставить рекорди автономності, але цілком витримує робочий день в змішаному режимі навіть при передачі даних в мережах LTE.
LeEco Le S3
LeEco Le S3претендує на звання самого тонкого десятиядерного смартфона в світі. Апарат отримав 5,5-дюймовий Full HD-екран, процесор Helio X20, 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті, сканер відбитків пальців, 16-мегапіксельну основну камеру, роз’єм USB Type-C, батарею на 3 000 маг. Це одне з перших пристроїв без аудіороз’єм 3,5-мм, що неодмінно слід враховувати при покупці. Утім, за свої гроші цей смартфон дійсно є знахідкою для поціновувачів красивих і зручних в повсякденному використанні речей.
Leagoo T1
Ще один недорогий китайський “бюджетник” Leagoo T1, який пропонує невеликий і зручний 5-дюймовий екран з 2,5 D-склом. IPS-матриця володіє максимальними кутами огляду і гарною передачею кольору. Апарат спочатку не призначений для шанувальників “важкого” використання мобільних пристроїв і підходить в якості щоденного пристрої для запуску месенджерів, веб-серфінгу і читання книг. В корпусі товщиною 7,5 мм використовується батарея на 2 400 мАч, проте економічна платформа і підтримка швидкої зарядки вирішують більшість проблем з автономністю.
Moto Z
Неможливо заперечувати той факт, що Moto Z зумів “вистрілити” і привернути величезну увагу користувачів. Рекордно тонкий корпус товщиною 5,19 мм вміщує батарею на 2 600 маг, яка забезпечує тривалий час роботи. В металевому корпусі встановлений 5,5-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 2560х1440 пікселів. За продуктивність відповідає все ще вкрай актуальне чіпсет Snapdragon 820 в парі з швидкими 4 ГБ ОЗП. Із-за малої товщини корпусу модуль основної камери помітно виступає над корпусом, однак цей недолік компенсується можливістю підключення сторонніх модулів Moto Mod з різними можливостями. Вони призводять товщину Moto Z до стандартного показника і повертають користувачеві звичну важкість металевого смартфона. Втім, навіть без них Moto Z залишається повністю самодостатнім апаратом.
OnePlus 3T
Несподіваний перезапуск ще актуального флагмана компанії 2016 року привів до появи OnePlus 3T. У ньому дебютував розігнаний процесор Qualcomm Snapdragon 821, збільшилася ємність батареї і з’явилися нові кольори корпусу. Перед нами все той же міцний алюмінієвий корпус товщиною 7,35 мм, який ні на йоту не змінився і може бути розміщений в мобільних аксесуарах для OnePlus 3 – важливий фактор вибору для багатьох користувачів. Так чи інакше, при виборі між знятим з виробництва OnePlus 3 і створеним зі значним запасом потужності OnePlus 3T ми рекомендуємо останній.
OnePlus X
Нас часто критикують за те, що в наших базах ми переважно приділяємо увагу великим смартфонів з екраном від 5,5 дюйма і більше. Поспішаємо виправити стан справ і пропонуємо вашій увазі OnePlus X 2015 року випуску – 5-дюймовий смартфон з Full HD AMOLED-екраном. Під час промо-кампанії OnePlus кілька разів підкреслила, що новинка розрахована на активну молодь, які цінують стиль і дизайн, а не женуться за продуктивністю. З точки зору характеристик OnePlus X чимось нагадує OnePlus One: процесор Snapdragon 801, 3 ГБ “оперативки”, розширювана пам’ять, підтримка LTE, камера на 13 Мп і корпус товщиною всього 6,9 мм
Samsung Galaxy A5 (2016)
Лінійка Galaxy A у Samsung вийшла дійсно вдалою: субфлагман за прийнятною ціною з гарним дизайном і своєчасними оновленнями. Samsung Galaxy A5 (2016) з 5,2-дюймовим екраном володіє корпусом з скла і алюмінію товщиною всього 7,3 мм. Завдяки такому поєднанню смартфон впевнено лежить в руці, а користуватися всіма функціями можна однією рукою. З точки зору характеристик це достатньо збалансоване рішення: фірмовий восьмиядерний чіпсет, 2 ГБ ОЗУ, батарея на 2 900 мАч, розширювана пам’ять, сканер відбитків пальців і приємне на дотик 2,5 D-скло Gorilla Glass 4.
Sony Xperia Z5
Останній флагман Z-серії, який був представлений ще два роки тому, але досі доступний для покупки за приємною ціною. У Sony Xperia Z5 вперше з’явилися нова 23-мегапіксельна камера і сканер відбитків пальців на бічному торці. Дозвіл 5,2-дюймового екрану раціонально залишили Full HD, що виправдано з точки зору щільності пікселів і автономності. Snapdragon 810 в парі з 3 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті забезпечують достатню продуктивність для більшості завдань, а батареї на 2 900 мАч буде достатньо для тривалого спілкування без підзарядок.
Vivo X9
Елегантний смартфон, що по достоїнству оцінити можуть лише жителі Китаю, Індії і деяких інших азіатських країн. “Фішкою” Vivo X9 є корпус товщиною 6,99 мм, в якому встановлені 5,5-дюймовий Full HD-екран, батарея на 3 050 мАч, актуальний процесор Snapdragon 625 і 4 ГБ ОЗП. Vivo X9 звернув на себе увагу й інший особливістю – двома фронтальними камерами на 20 і 8 Мп з підтримкою HDR. Завдяки такому рішенню цей гаджет заслуговує звання селфифона.
Xiaomi Mi5
Появі Xiaomi Mi5 на ринку передувала довга робота, яка не розчарувала прихильників бренду: Mi5 склав гідну конкуренцію всім флагманам. Завдяки переходу на метал і скло, Xiaomi Mi5 “схуд” до істотних 7,25 мм, хоча всередині розмістилися неабиякі характеристики: батарея на 3 000 маг, процесор Snapdragon 820, 3 ГБ ПАМ’ЯТІ – і все це під 5,15-дюймовим екраном з Full HD-роздільною здатністю. Варто також пам’ятати про підтримку USB Type-C і останнього Bluetooth 5.0. Сьогодні смартфон пропонується всім бажаючим за ціною $250-$300, за які можна придбати версію в максимальній комплектації.
Xiaomi Mi Max
Завершує нашу добірку великий, але тонкий смартпэд Xiaomi Mi Max з 6,44-дюймовим екраном і 7,5-мм корпусом. 2016 рік став несподівано багатий на смартпэды, які органічно вписалися в сегмент ергономічних пристроїв без шкоди продуктивності. За автономність відповідає дуже ємна батарея на 4 850 мАч. Сучасний процесор Snapdragon 652 забезпечує економну витрату заряду при різних сценаріях використання. Завдяки цьому Mi Max відмінно підходить для всіх, хто активно користується смартпэдом в якості робочого інструменту протягом цілого дня. Єдине невдале рішення – розміщення сканера відбитків пальців на задній панелі, до якого непросто дотягнутися.
Будьте первым, кто оставит комментарий!