Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Які смартфони OnePlus оновлено до Android P

На новий OnePlus 6 поряд з «пікселями» від Google і кількома смартфонами від інших виробників вже можна встановити офіційну бету Android P — нову версію «зеленого робота», реліз якої відбудеться в серпні. Тепер стало відомо, які ще апарати OnePlus оновлено до Android P.

Какие смартфоны OnePlus обновятся до Android POnePlus 5T

На офіційному форумі OnePlus з’явилося наступне повідомлення від компанії:

Ми раді повідомити, що тісно співпрацюємо з Google, щоб надати користувачам OnePlus 6 ранній доступ до Android P Beta незабаром після запуску. Пристрої OnePlus — одні з найбільш орієнтованих на розробників на ринку смартфонів. Ми будемо спостерігати, як розробники додатків та інші тестери з нашої спільноти скористаються цією бета-версією для створення ще кращого програмного забезпечення.

З першого дня ми прагнемо працювати з нашим співтовариством для випуску якісного продукту. Ми пройшли довгий шлях завдяки пристрасті і відданості всьому співтовариству OnePlus. Ваші відгуки допомогли нашій команді швидше за всіх в галузі випустити оновлення. Завдяки вам OxygenOS продовжує розвиватися неймовірно швидко.

Більш 135 тисяч наших фанатів виявили бажання першими оцінити новий OnePlus 6 через програму The Lab. З OnePlus 6 в руках вони будуть одними з перших у нашому співтоваристві, хто зможе завантажити Android P Build. (Друзі з OnePlus 5/5T пізніше в цьому році ми зробимо дещо приємне для вас.) Тим часом, якщо ви хочете більше дізнатися про останньому релізі Android, не соромтеся відвідати OnePlus Dev Preview. У найближчі дні ми будемо тісно співпрацювати з Google, тому слідкуйте за оновленнями!

Судячи з заяви, OnePlus 5 і 5T оновлено до Android P вже до кінця цього року. Для OnePlus 3 і 3T останніми офіційними оновленням Android стало Android 8.1 Oreo. Тим не менше на цьому підтримка «трійок» не закінчується. Для них вже вийшов апдейт OxygenOS 5.0.3 з травневим патчем безпеки, функцією розблокування за допомогою сканування особи, оновленим користувальницьким інтерфейсом і поліпшеннями в передвстановлених програм «Погода» і «Диспетчер файлів».

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code